5 דברים שכל זוג צעיר חייב לדעת

ניווט מהיר

בין אם כבר עברתם את שלב החתונה או הצהרה לגבי זוגיות קבועה ובין אם אתם כבר גרים ביחד ולגמרי במקום הזה של מחוייבות אחד כלפי השני, יש כמה דברים שכל זוג צעיר חייב לדעת עוד בתחילת הדרך. הנה לפניכם 5 דברים שכל זוג צעיר חייב לדעת.

 

כל זוג צעיר חייב לדעת לחשוב על נכס עתידי

כמעט כל זוג בישראל חולם בשלב כזה או אחר לרכוש דירה. יש זוגות שרוצים לקחת משכנתא ולקנות דירה בה הם יגורו ויש כאלה שמעדיפים לגור באזור מסוים ולקנות דירה להשקעה. איך שלא יהיה, אתם חייבים לדעת לאן אתם הולכים, כמה כסף תהיו מסוגלים לחסוך בשנים הקרובות למטרת הון עצמי, אילו תנאים לקבלת משכנתא רלוונטיים אליכם ובקיצור לחקור קצת את הנושא של קניית דירה ראשונה בישראל.

 

 אם לא עובדים עליה יום יום היא נובלת – גם אצל כל זוג צעיר

לא סתם אומרים שזוגיות היא כמו פרח. אם לא מטפלים, משקים ומטפחים אותה היא פשוט נובלת. כולנו עמוסים, כולנו עסוקים אבל חייבים לפנות זמן קבוע לזוגיות. טיפ של מומחים: בחרו פעילות אחת בשבוע שאתם עושים ביחד. רק אתם בלי הסחות דעת סטייל מסכים. זה יכול להיות תרגול יוגה, מדיטציה לפני השינה, ארוחה במסעדה או סתם הליכה בטבע.

קבלו את האחר כפי שהוא

אחד המכשולים הקיימים אצל זוגות צעירים הוא הרצון לשנות את האחר. אם מראש תבואו במחשבה שאתם מקבלים את השני כפי שהוא ורק מאירים ולא מעירים, הכל ייראה אחרת והזוגיות שלכם תהיה טובה, בריאה ומצמיחה.

 

אם אפשר חכו קצת עם הילדים

בין אם אתם ביחד שנה ובין אם חמש שנים, לפני שאתם מחליטים להביא ילדים לעולם, חכו רגע. זה הזמן שלכם להנות אחד מהשניה, לחזק את הזוגיות, אולי להגשים איזה חלום ולטוס ליעד רחוק או לתכנן נופש בארץ פעם בשנה. החיים משתנים אחרי שיש ילדים וזה הזמן שלכם לחזק את הזוגיות עוד קצת.

 

מגע ועידוד הם שם המשחק לזוגיות בריאה

כולם צריכים ”שירימו“ להם. כולם צריכים לדעת שמעריכים אותם. מגע פיזי ועידוד על בסיס קבוע גורם לצד השני להרגיש שאתם רואים אותו וזה משהו שכל כך חשוב לשמר אותו. וזה אולי אחד החשובים מבין 5 דברים שכל זוג צעיר חייב לדעת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר