על אטרקציות בערבה ומדבר בריחה אחד מיוחד

ניווט מהיר

סגרתם חופשה במדבר ואתם מחפשים אטרקציות בערבה? מסתבר שיש המון מה לעשות באזור כמו למשל סיורים במטעים ואזורים חקלאיים לצד קטיף משותף, סדנאות יוגה, מדיטציה וחיבור עמוק לנפש, מסלולי אפניים ומסלולי הליכה ברגל, סיורי מבקרים במקומות המייצרים מגוון של מוצרים מתנובת הערבה ועוד. הנה כמה מהאטרקציות המובילות והמרתקות בערבה.

 

אטרקציות בערבה – מהו מדבר בריחה?

אז אחרי שלא מוותרים על ארוחת בוקר בערבה, עוברים למשחק כייפי ומגבש לכל המשפחה. מדבר בריחה משלב בין שאלות טריוויה לפעילות ספורטיבית בין תחנות ניווט הפזורות באזורים מוגדרים במדבר. מדובר באטרקציה מאתגרת, מגבשת הנתפסת כחוויה בלתי רגילה לכל המשפחה. ניתן לבחור בין מדבר בריחה בעברית או אנגלית ובמסלולים בני שתי דרגות קושי. האטרקציה נמשכת שעתיים ומתחילה בבקתת השביליסטים בנוף צוקים.

תצפית כוכבים

במהלך הסדנא או ההדרכה נענה על שאלות כמו מהו כוכב, מה ההבדל בין כוכב רגיל לכוכב לכת, מה המרחק בין כדור הארץ והכוכבים, איך השמיים משתנים בהתאם לתקופה בשנה ועוד. ההדרכה כוללת תצפית ייחודית עם שימוש במיקרוסקופ ומשקפת. מתאים לכל גיל ומועבר במיקום נגיש לכלי רכב.

 

ריטריט במדבר

אטרקציה שמתאימה פחות לילדים יותר למבוגרים. ריטריט הוא בעצם תהליך שנמשך לרוב על פני יומיים בהם אנו מתנתקים מהמסכים לגמרי. אין טלפונים, אין אינטרנט, אין טלוויזיה. מדובר בתהליך בו אנו מתחברים מחדש לנפש הפנימית שלנו ויוצאים נקיים לגמרי. במהלך הסדנא מתרגלים יוגה, פראניאם, מדיטציה ותרגולים נוספים. תהליך עוצמתי וייחודי עם תוצאות מדהימות לעתיד.

 

אטרקציות בערבה – כדאי לדעת

  1. מומלץ לבחור את האטרקציות בהתאם לגיל המשתתפים.
  2. מומלץ שלא לשלב יותר מאטרקציה אחת ביום כדי לא להעמיס על הילדים.
  3. מומלץ לגוון בין האטרקציות.
  4. חשוב לתאם מראש את האטרקציות בעיקר בסופי שבוע וחגים בהם התקופה נחשבת לעמוסה בתיירים, גם במתחם נוף צוקים צימר ובקתות.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר