טיפול בפרחי באך – מה זה בדיוק?

ניווט מהיר

בעשור האחרון, יותר ויותר אנשים מעדיפים לטפל בבעיותיהם – הן הפיזיות והן הנפשיות – באמצעות טיפולים אלטרנטיביים וטבעיים.  אחת השאלות הפופולאריות שעולות בהקשר זה היא: טיפול בפרחי באך – מה זה?

למעשה, הטיפול הומצא על ידי ד“ר באך, שתחילה היה רופא קונבנציונלי בתחילת המאה הקודמת. הוא התחיל לחקור והבין כי לפני שמופיעים בגוף סימפטומים פיזיים של מחלה, הגוף יוצא מאיזונו הרגשי. לכן עלינו להתמקד בטיפול עמוק, הפועל על שכבות וכך ניתן יהיה להשפיע גם על המערכת הפיזיולוגית.

על בסיס מה עובד טיפול באמצעות פרחי באך?

באך גילה 38 תמציות פרחים מופלאות, אותן המטפל מתאים למטופל באופן אישי, ממוקד וספציפי לפי התלונות עליהן מדווח המטופל. לרוב, כאשר מופיעים סימפטומים פיזיים, כמו בעיות שינה, דלקות, כאבי ראש וכדומה, הפניה תהיה אל הרובד הרגשי. תפקידו של המטפל בפרחי באך הוא לעקוב אחרי צרכי המטופל וכך להתאים לו את הפורמולה המושלמת לפי צרכיו הספציפיים. הפרחים מעבירים מידע למערכת הנפשית, מחזקים יכולות בחירה ומשחררים אנרגיה תקועה. ככל שהטיפול מתקדם, הגוף מתאזן מבפנים כלפי חוץ ואט אט המערכות הופכות יותר קשורות זו לזו.

מה היתרונות של הטיפול ובמי מותר לטפל?

אחד מיתרונותיו הבולטים של הטיפול בפרחי באך הוא כי אין לו תסמינים כלל, משום שמדובר בטיפול טבעי במאה אחוז. בנוסף, הטיפול מתאים לכולם, גם בתור טיפול רגשי בילדים ואפילו כטיפול בבעלי חיים. הוא לא מתנגש עם טיפולים אחרים ומתאים לקשת רחבה של מצבים כמו לחץ, כעס מתפרץ, חרדה, קשיי הסתגלות, קשיים לקבלת החלטות, בעיות שינה, כאבי ראש, עייפות, טראומה, בעיות קשה וריכוז, חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך ועוד. כל שנותר לכם הוא למצוא את המטפל או המטפלת אליהם אתם הכי מתחברים ולהתחיל להכניס לגופכם את הטבע במלוא עוצמתו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
טיפול בפרחי באך מה זה

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר