איך עושים גיוס הון ראשוני ממשקיעים לסטארט אפ?

ניווט מהיר

אין ספק שאחד האתגרים המרכזיים ביותר בפניהם ניצבת כל חברת סטארט אפ הוא גיוס הון ראשוני. השלב של גיוס הון ראשוני הוא ברוב המקרים בכדי להוציא אל הפועל גרסת אבטיפוס של המוצר, התוכנה או השירות של החברה והוא כמובן רובו ככולו יהיה עבור הוצאות של גיוס עובדים ראשונים לחברה, הוצאות משרד וכדומה. הסיבה שגיוס הון ראשוני נחשב לאתגר הוא קונצנזוס בעולם ההייטק, שכן אנו רגילים לחברות רבות שנסגרות חדשות לבקרים היות ולא הצליחו לגייס את ההון הנדרש בכדי להתחיל את תהליך העבודה הראשוני. לכן, החלטנו לתת לכם מספר טיפים בכדי שתוכלו לעשות את זה כמו שצריך ולגייס הון ראשוני לחברה שלכם.

 

כיצד נגייס הון ראשוני ממשקיע?

אין דבר חשוב יותר מרושם ראשוני ולכן חשוב מאוד שהדבר יחלחל למשקיע אבל לא רק בהיבט שלכם, האנשים שעומדים מאחורי סטארטאפ או חברות הזנק בישראל, אלא גם רושם ראשוני של המוצר. הראו למשקיע שאתם מאמינים במוצר שלכם והוא יכול לשנות לאנשים רבים את החיים, שכן זוהי הדרך הטובה ביותר שגם המשקיע שלכם יחשוב ככה. חשוב מאוד להגיע מוכנים לפגישות עם המשקיעים שלכם היות ויעלו מצידם כמובן הרבה מאוד שאלות לפני שהם יתנו לכם את ההשקעה הראשונית, לכן עליכם להראות בקיאות במוצר ולדעת לענות על כל שאלה שתעלה לגביו.

מעבר לכך, חשוב להפגין ידע בשוק בו אתם עתידים לפעול כמו למשל נתח שוק, כמה כסף אותו שוק מגלגל וכדומה. יזמים שהאמינו במוצר שלהם לאורך כל הדרך מההתחלה, למדו את השוק בו הם פועלים, למדו את החברות המתחרות באותו תחום, הצליחו לגייס הון ראשוני מלא מעט משקיעים על ידי כך שהציעו מוצר שנותן פתרון טוב יותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר