פילטר פחם לעישון בריא יותר

ניווט מהיר

אין מעשן שלא מכיר, יודע ומודע לנזקי העישון הן בטווח הקצר והן בטווח הרחוק. יחד עם זאת, מעשנים רבים כן מנסים באופן כזה או אחר להפחית את הנזקים שסיגריות גורמות. כמעט כל מי שמעשן או מאדה קנאביס, מכיר את המושג פילטר פחם. למעשה, מדובר במוצר שמתאים עבור מי שבוחר לגלגל ג‘וינטים והמטרה שלו היא בעצם למנוע זיהומים אשר נוצרים כתוצאה מאקט העישון. הפילטר הזה הופך את מה שמכונה ”חווית עישון“ לנעימה יותר מבלי שמסתננים חומרים פעילים.

 

מה היתרונות של פילטר פחם?

בשונה מעישון וייפ שזה בעצם סוג של סיגריה אלקטרונית, פילטר פחם מתאים אך ורק לג‘וינטים. התפקיד המרכזי של פילטר מהסוג הזה המיוצר בעצם על ידי כל מיני יצרניות ברחבי העולם הוא לבצע סינון מסיבי של החומרים הנשרפים שיוצאים החוצה בג‘וינט או בסיגריה המגולגלת. מדובר בחומרים מאוד מזיקים כמו למשל זפת שחורה שיכולה להוביל לאינספור בעיות רפואיות בטווח הרחוק. תהליך הסינון מתבצע באמצעות קריסטלים מאוד קטנים עשויים מפחמן אותם שוזרים בסיבים מיוחדים מהם מייצרים את הפילטר. הפילטר מקבל בתהליך הייצור מבנה מאוד מיוחד ואז הוא בעצם מסוגל לספוח באופן אופטימלי את חומרי השריפה שנוצרים תוך כדי העישון. מה שקורה בפועל הוא שהעשן יוצא מהקצה של הפילטר וכל החוויה משתנה לגמרי, בהיבט הטוב והחיובי של המילה.

 

קיים הבדל ניכר בין עשן סמיך בסיגריות ללא פילטר פחם, לבין עשן שנוצר לאחר תהליך דילול מסיבי. הריח, הטעם הכל משתנה וכל אקט העישון הופך פחות מזיק.

 

איפה רוכשים את הפילטר?

את פילטר הפחם ניתן לרכוש בחנויות מיוחדות המוכרות מוצרי עישון. את הקניה ניתן לבצע באופן פיזי או דיגיטלי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר