אוכל יבש לכלבים כל מה שחשוב לדעת לשמירה על כלב בריא

ניווט מהיר

אוכל יבש לכלבים הוא סוג של מזון המיוצר עם תכולת לחות נמוכה יותר. סוג זה של מזון לכלבים הוא בדרך כלל יקר יותר ממזון רטוב לכלבים בגלל המרכיבים האיכותיים יותר.

מזון יבש לכלבים הוא סוג של מזון שמתבשל ולאחר מכן מיובש. הוא אינו מכיל מים, כך שניתן לאחסן אותו לפרקי זמן ארוכים מבלי שהתקלקל. למזון יבש לכלבים יש יתרונות רבים. זוהי דרך משתלמת להאכיל את חיית המחמד שלך, היא נוחה לאחסון, וניתן להאכיל אותה לחיית מחמד עם בעיות עיכול.

בעבר אנשים האכילו את הכלבים שלהם במזון רטוב כי חשבו שאכילת אוכל יבש לכלבים לא בריא עבורם. מסתבר שזה לא נכון בכלל! כלבים יכולים לאכול מזון יבש כל עוד יש להם גישה למים או למקורות נוזליים אחרים.

כלבים הם טורפים וזקוקים לתזונה עשירה בחלבון. מזון יבש לכלבים הוא אופציה טובה, מכיוון שהוא קל יותר לעיכול מאשר מזון משומר.

ניתן להשתמש במזון יבש לכלבים להאכלת כלבים עם כל מיני צרכים תזונתיים, כמו אלרגיות, סוכרת או בעיות משקל. למזון יבש לכלבים יש גם יתרון שהוא פחות מבולגן ממזון משומר, מה שיכול להקל על האכילה של הגור שלך כשאתה בחוץ.

המרכיבים העיקריים במזון יבש לכלבים הם בדרך כלל דגנים ותוצרי לוואי של בשר כגון "ארוחת עופות" או "ארוחת תוצרי לוואי של עופות". אלו הם בדרך כלל מרכיבים באיכות נמוכה המספקים ערך תזונתי מועט עבור חיית המחמד שלך.

 

 

באיזו תדירות עלי להאכיל את הכלב שלי

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג הכלב, גיל, רמת פעילות וגורמים נוספים. עם זאת, באופן כללי, יש להאכיל כלב לפחות פעמיים ביום.

הסיבה לכך היא שכלבים צריכים לאכול יותר מבני אדם. יש להם הרבה יותר מסת שריר והם כל הזמן שורפים קלוריות. האכלת הכלב שלך לפחות פעמיים ביום היא הדרך הטובה ביותר לוודא שהוא מקבל את הכמות הנכונה של חומרים מזינים ואנרגיה כדי לשמור על בריאותו.

זו שאלה שבעלי כלבים רבים שואלים. התשובה לשאלה זו תהיה תלויה בסוג הכלב, בגודל הכלב שלכם ובכמות שהכלב שלכם אוכל.

יש כלבים שאוכלים רק פעם או פעמיים ביום ואחרים עשויים לאכול עד שש פעמים ביום. אתה יכול גם לדעת באיזו תדירות הכלב שלך צריך לאכול על ידי הסתכלות על הצואה שלו: אם היא רכה, אז כנראה שהוא לא אוכל מספיק; אם זה קשה ויבש, ייתכן שהם אוכלים יתר על המידה.

הדרך הטובה ביותר להבין מה עובד עבור חיית המחמד שלך היא לנסות כמויות שונות ולראות איך נראה הקקי שלו.

האוכל שאתה מאכיל את הכלב שלך הוא חלק חשוב מהתזונה שלו. תדירות ההאכלה של הכלב שלך תלויה בסוג המזון שאתה מאכיל אותו, כמו גם בגילו, גודלו ורמת הפעילות שלו.

חשוב לזכור שלא כל הכלבים צריכים להאכיל באותה תדירות. גורים, למשל, יצטרכו להאכיל לעתים קרובות יותר מאשר כלב בוגר. הסיבה לכך היא שלגורים יש חילוף חומרים גבוה יותר והם עדיין גדלים ולכן הם דורשים יותר חומרים מזינים מאשר כלב בוגר. כלבים מבוגרים יותר יזדקקו להאכלה בתדירות נמוכה יותר מכיוון שהם אינם דורשים כמות גדולה של חומרים מזינים וקלוריות כמו גור.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר