הדרך החדשה והנכונה ללימוד אנגלית: משחקים

ניווט מהיר

הורים רבים מודעים לרמת החשיבות של לימוד אנגלית כבר בגילאים צעירים. כידוע, מגילאי 0-4 ילדים ממש כמו ספוג והם מסוגלים לקלוט כמות אדירה של מידע ולכן יש יתרון מאוד חזק בניצול החלון הזה והשרשת שתי השפות. אצל חלק מהילדים זה בא כבר מהבית משום שאחד או שני ההורים דוברים אנגלית כשפת אם וזה כמובן יתרון. במידה ומתחילים לדבר עם הילדים אנגלית מבלי שאצלנו המבוגרים השפה מדויקת וברמה גבוהה, אנו עלולים לעשות יותר נזק מאשר תועלת. יחד עם זאת, יש הורים שמשלבים את ילדיהם בחוגים ללימוד אנגלית, כבר מגיל צעיר מאוד, אחרים דווקא לא רוצים להעמיס יותר מדי מידע ולכן בוחרים להשריש את יסודות השפה בדרכים אחרות. אם גם לכם חשוב שלילדים שלכם יהיה את הבסיס לאנגלית נכונה, אחת הדרכים היותר טובות לעשות זאת היא דרך משחקים.

 

מה משחקים ללימוד אנגלית נותנים לילדים שלנו?

ילדים מתחברים לעולם המשחק, לדמיון וליצירתיות. הם נהנים מכל מה שאפשר ללמוד דרך חווית המשחק משום שבדרך זו הם מקבלים את המידע באופן מוחשי ומבינים את הצלילים והאותיות דרך תמונות. זו הסיבה שילדים בגילאים גדולים יותר, מתקשים פעמים רבות להבין את יסודות השפה בבית הספר, משום שהחומר מועבר בצורה ”יבשה“ ומשעממת.

 

 

היום יש למשל משחקים של קאטבאדו משחקים ללימוד אנגלית כמו משחק הזיכרון, משחק רביעיות, פאזלים וחוברות עבודה תורמים רבות להבנת יסודות השפה ומעשירים את אוצר המילים של הילדים באופן שבו הם גם יזכרו אותו. בנוסף, המשחק מעודד את הילדים ללמידה, גורם להם לחייך ולשמוח, משפר את הביטחון העצמי שלהם בלמידת שפה נוספת וגורם להם לגיבוש והנאה מרובה. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לרכוש משחק או כמה משחקים ללימוד השפה האנגלית ולשבת עם הילדים שלנו חצי שעה בין 2-4 פעמים בשבוע.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר