אלו המחלות שיאבחן עבורכם ראומטולוג ילדים

ניווט מהיר

ראומטולוג ילדים משתייכת לתת התמחות של רפואה פנימית אשר במסגרתה עוסקים הרופאים שמתמחים בה באבחון וטיפול של מגוון רב של מחלות. חלק מאותן מחלות הן קדחת ים תיכונית, תסמונת pfapa, כאבי גדילה, תסמונת שיוגרן ועוד מספר רב של מחלות. המשותף לכל אותן מחלות הוא שכולן עוסקות ברקמות רכות, רקמות חיבוריות או בשלד של גוף האדם.

 

ראומטולוג הילדים גיל אמריליו

פרופסור גיל אמריליו הינו בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, בוגר התמחות ברפואת ילדים בבית החולים דנה ובוגר התמחות בראומטולוגית ילדים באוניברסיטת קליפורניה שבלוס אנג׳לס. פרופסור גיל אמריליו מטפל מידי שבוע בעשרות ילדים החולים במחלות ראומטולגיות שונות וצבר נסיון רב במשך השנים באבחון התסמונות השונות, כמו גם התאמת הטיפול הנכון עבור כל ילד. כיום הוא רופא בכיר בבית החולים שניידר בתחום ראומטולוגיית ילדים ומטפל בקליניקה אמבולטורית בילדים עם מגוון מחלות כמו כאבי גדילה, תסמונת pfapa, קדחת ים תיכונית, כאבי מפרקים ועוד.

שלבי האבחנה בעזרת ראומטולוג ילדים

על מנת לאבחן בצורה הכי מדוייקת שניתן מאיזו מחלה סובל הילד או הילדה שלכם כדאי מאוד לגשת לפגישת ייעוץ אצל ראומטולוג ילדים. אמנם רופא משפחה יוכל לאבחן גם חלק מהמחלות הראומטולוגיות אך על מנת לקבוע בוודאות מומלץ מאוד לגשת לרופא שזוהי ההתמחות שלו. ראומטולוג ילדים לא רק יידע לאבחן בצורה מדוייקת באיזו מחלה סובל הילד או הילדה שלכם אלא גם יידע איזה טיפול הוא צריך או בחלק המקרים אם ניתן להסתדר ללא טיפול. בנוסף הרופא המטפל שאותו תבחרו יבצע מעקב משותף יחד אתכם על ההופעה של האירועים השונים בתסמונת, על המרווח בין האירועים שכן לעיתים המרווחים בין ההופעות של האירועים משתנה, תופעות לוואי לתרופות וכדומה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר