מנעולן וטכנאי מחשבים2019-02-06T14:01:29+00:00

מנעולן וטכנאי מחשבים

מנעולן

להיתקע מחוץ לבית כשהמפתח נותר בתוך הבית, זו אחת הסיטואציות המתסכלות ביותר הקיימות. הפתרון לכך הוא הגעה של מנעולן שינסה לפרוץ את הבית ללא נזק. אם אין ברירה, הוא יחליף צילינדר בדלת הכניסה וכך יוכלו בני הבית לחיות בו כרגיל.
כשעוברים לדירה חדשה חשוב לקרוא למנעולן כדי שיחליף מנעול . האנשים שגרו בדירה עלולים לחזור אליה מסיבות שונות ואפילו בטעות . כדי להגן עלינו ועל המשפחה, מחליפים צילינדר וישנים בראש שקט.
מנעולן עוזר לבעלי רכבים לפתוח את רכבם אם הם שכחו את המפתחות בתוכו והרכב ביצע נעילה אוטומטית. האפשרות להיכנס שוב לרכב היא רק באמצעות מפתח נוסף או פריצה לרכב. המנעולן עושה כל שניתן כדי לא לפגוע ברכב ולכן מבצע את המלאכה בעדינות אך בתחכום עד שדלת הרכב נפתחת.
כשמדביקים בבית חדש או משופץ פרקט יש לקרוא למנעולן שיחליף צילינדר ויחתוך במעט את הדלת בחלקה התחתון כך שאפשר יהיה לנעול אותה יש לבדוק גם אם אין נזילות מים ע"י איתור נזילות מים. הדלת הייתה מותאמת לגובה מרצפת וכעת אפשר יהיה לנעול אותה רק לאחר חיתוך של גובה הפרקט שהתווסף מעל המרצפת .

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים הוא אדם מיומן ומנוסה שמכיר את תחום המחשבים באופן מעמיק. בכל בעיה או תקלה ספציפית במחשב, הוא בוחן את הבעיה על ידי התחברות מרחוק או בהגעה למקום וכך פותר את הבעיה ומאפשר ליהנות מהעבודה על המחשב.
במקומות עבודה גדולים שבהם יש משתמשים רבים ברשת המחשוב, נתקלים לא אחת בתקלות שונות המשבשות את העבודה השוטפת. טכנאי מחשבים המכיר את נקודות התורפה ברשת המחשבים בעסק פותר את הבעיה וממליץ על תכנית אופרטיבית כדי למנוע תקלה כזו בעתיד באמצעות הגדלת הזיכרון, גיבוי על ענן, שימוש בתוכנות ייעודיות או כל פתרון מקצועי אחר המתאים לבעיה שנוצרה. כל שיבוש גורם להפסד ישיר של שעות עבודה רבות ולכן המגמה היא לבצע את השינוי כך שהעבודה השוטפת לא תיפגע.
כל טכנאי מחשבים ימליץ על רכישת מחשב התואם את צרכי הבית או העסק, מחשב נייד או נייח מה שיהיה נוח יותר . חשוב להזמין מחשב שכולל תכונות ספציפיות הנחוצות לבעליו כמו זיכרון גדול, גיבוי אוטומטי, תוכנות מקצועיות וכל צורך אחר.
טכנאי מחשבים מעניק שירותי IT לעסקים. הוא בעל ידע וניסיון רב ויודע לפתור כמעט כל תקלה במחשב או ברשת המחשבים . אך כשמדובר בתקלה מורכבת אין ברירה אלא להעביר את המחשב לבדיקה מקיפה במעבדה לאיתור התקלה שמשביתה את העבודה בו.