ספורטאים מקצועיים? גם אתם זקוקים לשיווק

ניווט מהיר

בישראל יש עשרות אלפי ילדים בשנה שמצטרפים לנבחרות וקבוצות ספורט שונות בשלל תחומים לרבות משחקי הכדור כמו כדורסל, כדורעף, כדוריד לצד ספורטאים אירובי וסיבולת כמו אצנים, גולשים, שחיינים, מרימי משקולות ועוד. לספורט תפקיד חשוב ומהותי אצל ילדים ובני נוער, לעתים אפילו משנה חיים. ברגע ששחקן מחליט שהספורט הוא הרבה יותר מסתם תחביב עבורו והוא לוקח את זה למקום מקצועי, משקיע בזה הרבה יותר זמן בממוצע בשבוע מהאחרים, נותן את כל מה שהוא יכול כדי להצליח, ברור שבשלב כזה או אחר אותו שחקן יצטרך גם לשווק את עצמו במטרה למנף לעצמו את הקריירה. השאלה היא איך עושים את זה והאם יש שיווק ספורטאים?

 

שחקני כדורסל, שחקני כדורעף וכדורגל – שיווק לספורטאים

לא משנה באיזה תחום בחרתם להתמקצע בהיבט של ספורט, ואם אתם שחקני כדורסל או כדורגל, כדי שיכירו את אתכם אתם חייבים להשקיע בשיווק זמן וגם לא מעט מאמץ ויצירתיות.

אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות סוכנות שחקנים מובילה ומקצועית שתדע לשים דגש רב על הקריירה שלכם ותעשה כל שביכולתה על מנת לשווק אתכם ולקדם את ההצלחה שלכם. פרט לסוכנות, דרך נוספת לפרסם את עצמכם ואת הכישרון שלכם היא באמצעות הרשתות החברתיות. הקימו פרופילים מקצועיים ותעלו לשם סרטונים ותמונות שלכם מאימונים ותחרויות. ככה בצורה כזו לאט לאט ובהדרגה עוד ועוד אנשים יכירו אתכם, עוד ועוד אנשים ייחשפו אליכם וכמובן יתחילו לעקוב וגם לדבר עליכם.

 

בנוסף למשחקים ולתחרויות תוכלו להעלות לעוקבים שלכם טיפים איך להפוך לספורטאי צעיר מצליח, מהם השלבים בתחילת הדרך, עם אילו קשיים איתם התמודדתם ואיך צלחתם אותם, אילו בעלי מקצוע יכולים לסייע להם, ועוד. תוכלו גם להוסיף כל מיני פעולות שאתם עושים בחיי היום יום שלכם ומי יודע אולי תפנה אליכם ממש בקרוב חברה שתרצה לקחת אתכם תחת חסותה.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר