טיפול רגשי לילדים באמצעות תמציות פרחים

ניווט מהיר

אומרים שנפש האדם היא הדבר הכי עדין שיכול להיות ואצל ילדים זה נכון אפילו פי כמה. כל אחד ואחת מאיתנו נולד עם נשמה, עם אישיות, עם אופי כשחלקים ממנו מגיעים אל תוך ה-DNA משהו מושרש שעובר בתורשה וחלקים אחרים נספגים עם הזמן, כחלק בלתי נפרד מהחיים והחוויות שאנו חווים, איך לא בתור ילדים. יש ילדים רגישים מאוד, יש ילדים עם טמפרמנט קופצני, ילדים שמפחדים מדברים מסוימים, ילדים שקשה להם מאוד להסתגל, לאחרים קשה דוקא להיפרד ויש ילדים שזועקים לעזרה ומפתחים דרך זה התנהגויות לא רצויות. כל ילד הוא עולם ומלואו ומסתבר שטיפול רגשי לילדים בהחלט יכול לעזור ולעשות שינוי של ממש, אפילו בתור טיפול בהפרעות קשב וריכוז.

טיפול בפרחי באך לטובת טיפול רגשי לילדים

טיפול בפרחי באך הוא טיפול שמתאים לכולם, כן גם לילדים. הטיפול מבוסס על 38 תמציות שמיועדות ל-38 דפוסי התנהגות. על פי המחקרים שביצע ד“ר באך כל תמצית של פרח תורמת לקילוף השכבות הפנימיות של האדם, במקרה שלנו הילד ומאפשרת לחזק את החלקים והצדדים החלשים שבו. למעשה, בעזרת טיפול בפרחי באך ניתן לחבר בין הגוף הפיזי לנשמה, לנפש וכך ליצור איזון. לכן, יש תמצית שמתאימה לכל דפוס אישיותי שמוביל לתסמינים כמו למשל יש תמצית שמתאימה לילדים לחוצים שנמצאים כל הזמן בסטרס, תמצית שמתאימה לילדים שפוחדים או חרדים מדברים מסוימים, תמצית שתתאים לילדים עם קשיי שינה או כאבים באזור מסוים בגוף, תמצית לילדים עם בעיות קשב וריכוז, ילדים שנמצאים בתוך מסגרת טיפולית לילדים

 

טיפול רגשי לילדים באמצעות פרחי באך יתרונות

למעשה, היתרון הבולט ביותר נעוץ בעובדה שמדובר בטיפול רגשי לילדים שהוא 100% טבעי. הוא אינו מלווה בתסמינים או תופעות לוואי כמו של כדורים למשל. בנוסף, הטיפול הוא יעיל ממש בשבועות הראשונים שמתחילים אותו ומתאים למגוון רחב של ילדים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר