מרפאה טבעית – מה חשוב לדעת לפני הביקור?

ניווט מהיר

רבים מעדיפים פתרונות אלטרנטיביים וטבעיים על פני הגעה לרופאים, לקיחת תרופות וביצוע תהליכים רפואיים מורכבים. אחד הפתרונות היותר מומלצים הוא להגיע באופן פרטי למה שנקרא מרפאה טבעית. מרפאה טבעית מכילה בתוכה מגוון סוגים של טיפולים מתחום הרפואה המשלימה האלטרנטיבית כמו טיפול באמצעות צמחי מרפא, טיפולי מגע כמו טווינא ושיצאו, דיקור, תמציות פרחי באך ועוד.  מרפאה כזו יכולה לספק מענה למגוון רחב של בעיות ומצבים רפואיים לרבות בעיות שינה, לחץ ומתח, מחלות מסוגים שונים כמו סרטן, סוכרת, לחץ דם גבוה ועוד. לעתים מדובר בטיפול משלים או תומך לטיפולים קונבנציונליים ולעתים בטיפול מרכזי בפני עצמו.

 

 

  1. שימו לב שהבעיה אובחנה בצורה יסודית – כדי להגיע למרפאה טבעית לא מספיק לציין שאתם סובלים מכאבי ראש, בעיות צוואר או חוסר יכולת לישון כמו שצריך. חשוב להבין את הגורמים המובילים לבעיה וכך למעשה ניתן יהיה להשיג טיפול עמוק, יעיל ואפקטיבי.
  2. התמידו בטיפול – לא תמיד אפשר לטפל בבעיה בטיפול אחד או בלקיחת תמציות למשל. לפעמים נדרשים כמה טיפולים וגם ברוב המצבים צריך לשלב כמה סוגי טיפול בכדי לתקוף את הבעיה מהשורש, לאזן ולחזק את הגוף.
  3. ארבעת מרכיבי הריפוי – יש כמה דברים בסיסיים שהגוף שלנו צריך כדי שהוא יוכל להשתמש במנגנון הריפוי הטבעי שלו. אם אחד מאלו מופר, נוצר מצב של חוסר איזון. שינה, רוגע, אוכל בריא ומים. לכן, בנוסף לטיפול שתקבלו נסו לאמץ לעצמכם הרגלים שתומכים במנגנון הריפוי של הגוף, הקפידו לישון כמו שצריך, אכלו נכון, מגוון ובריא, הפחיתו את רמות המתח בגוף שלכם וכך תוכלו לאזן את הגוף ולשמור עליו בריא וחזק לאורך זמן.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר