רפואה טבעית וקונבציונלית יחד – מה היתרונות בשילוב שלהן?

ניווט מהיר

לא פעם אנשים שואלים את עצמם איך כדאי להם לטפל בבעיה ממנה הם סובלים: האם באמצעות שיטות טיפול וכלים הלקוחים מתחום של רפואה טבעית, או אולי לפנות לרפואה שכולנו מכירים, לגשת לרופא המתאים ולקבל טיפול. השאלה היא, האם ניתן לשלב. התשובה היא בהחלט כן ולפעמים אפילו רצוי. לא בכדי הכניסה הרפואה הקונבנציונלית בבתי החולים וקופות החולים ברחבי העולם וגם כאן בישראל את הרפואה המשלימה פנימה. יש לכך יתרונות רבים. הנה כמה דוגמאות…

 

צינון חולשה וחוסר אנרגיה

רבים מאיתנו סובלים מחולשה של המערכת החיסונית. חיזוק מערכת החיסון אפשרי על ידי נטילת צמחי מרפא או פורמולות המבוססות על צמחים בעלי יכולת חיזוק כמו כורכומין, אכיניצאה וקינמון. בנוסף, ניתן לחזק את המערכת גם על ידי מעקב רפואי הכולל ביצוע בדיקות בזמן בכדי לבחון שאין בגופנו חסרים תזונתיים.

 

הריון לידה הנקה ורפואה טבעית

אחד התהליכים היותר מורכבים ומאתגרים שאישה עוברת בחייה הוא תקופת הפוריות המתקשרת לפוריות, הריון, לידה והנקה. בתקופה זו הגוף עובר המון שינויים. אם ניקח לדוגמא אישה או זוג המתקשה להיכנס להריון, הרבה פעמים השילוב בין הפתרונות המתקדמים מתחום הפריון לבין שימוש בכל מיני סוגים של צמחי מרפא הוא שילוב מנצח.

אורטופדיה דלקות וכאבים כרוניים

אנשים הסובלים מפציעות ספורט, כאלה שעברה תאונות דרכים וצריכים שיקום, אנשים עם דלקות, הרבה פעמים נעזרים גם בשיטות מהרפואה הסטנדרטית כמו למשל טיפולי פיזיותרפיה וגם בשיטות מתחום הרפואה המשלימה כמו למשל טיפולי מגע, טיפולי מים, דיקור סיני, כוסות רוח ועוד.

 

לחצים חרדות מתחים ודיכאון

עוד תחום שאנשים רבים סובלים ממנו, בטח בעידן המודרני בו כולנו נמצאים בתוך איזשהוא סוג של ציר לחץ. השילוב בין טיפול פסיכולוגי למשל כמו טיפול התנהגותי לבין צמחי מרפא מרגיעים או טיפולים מעולם הרפואה הסינית מסייעים לאזן את הגוף והנפש גם יחד.

 

לשילוב בין שני העולמות הרפואיים הללו יתרונות רבים והוא יוצר סוג של איזון פיזי ונפשי גם יחד, מסייע בפתרון מגוון של בעיות, למרות שכל רפואה מסתכלת על גוף האדם בצורה שונה, לפעמים השילוב הוא הפתרון הנכון!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר