אביזרי עישון חדשים לחווייה מעצימה ופחות סיכון

ניווט מהיר

בשנים האחרונות, עולם העישון עבר מהפכה מקצה לקצה. זאת בחסות התפתחויות טכנולוגיות, שלא פסחו גם על כניסתם של מוצרי עישון חדשים. ראייה לכך הן החנויות לאביזרי עישון חדשים, הנפתחות ברחובות ובמרכזי הקניות. כל אחת מהן מביאה בשורה חדשה לעולם העישון עם מוצר ייחודי, אביזרי עישון חדשים, או בלעדיות על מוצרים של חברה מסוימת.

לאור הפופולריות של אותם מוצרי עישון, יותר ויותר מעשנים נוטשים את הסיגריות המסורתיות ועוברים לעשן באופן קצת שונה. שתיים מן הסיבות המרכזיות בגינן המעשנים עוברים לאותם מוצרים הן, כיוון שהם כמעט ולא מזיקים לבריאות, לעומת סיגריות רגילות. הסיבה השנייה שהם הצעד הראשון בדרך להפסקת העישון לצמיתות, או לפחות להפחתה משמעותית של כמות העישון היומית – מה ששוב תורם להפחתת הנזק הבריאותי שהסיגריות הרגילות גורמות לו.

אביזרי עישון חדשים

אביזרי עישון חדשים על המדף

אחד המוצרים היותר פופולריים כיום בעולם אביזרי העישון הוא הוופורייזר: מכשיר אידוי של טבק, או תמציות צמחים, המיוצר על ידי מגוון חברות. ניתן למצוא מכשירי אידוי וחידושים רבים נוספים בחנויות כגון טבק עבודי. בניגוד למוצרים שהיו נמכרים בשוק עד לא מזמן, כיום ישנם וופורייזרים קטנים ודקים מאוד. מעבר לכך, אורח חיי הסוללה ויכולות האידוי של המוצר משתפרים משנה לשנה. בכל שנה מתפרסמים מוצרים בעלי טמפרטורות משתנות, מכשירים שנשלטים באמצעות אפליקציה בטלפון החכם ועוד פטנטים רבים נוספים, אשר הופכים את חוויית האידוי לעוצמתית ונעימה אף יותר.

מוצרים נוספים הם טבק לעיסה וסיגריה אלקטרונית חד פעמית. הסיגריה האלקטרונית החד פעמית היא מוצר חדשני ומבוקש מאוד בקרב מעשנים רבים, בעיקר אלו הנוטים לעשן אך ורק באירועים חברתיים עם חברים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים, נסיעות לחו״ל וכדומה. סיגריה אלקטרונית זו מאפשרת למעשנים לעשן כאוות נפשם מוצר בריא יותר מסיגריות – ולאחר מכן להשליך אותה לפח כאשר היא נגמרת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
אביזרי עישון חדשים

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר