הדברות וטכנאי מזגנים2019-02-06T13:58:50+00:00

הדברות וטכנאי מזגנים

הדברות

ביצוע הדברות הוא הכרחי במיוחד בקיץ כדי שיהיו בדירה כמה שפחות נמלים, תיקנים וחרקים אחרים. לאחר ההדברה באמצעות חומרים כימיים או אקולוגיים, מספרם של החרקים יורד כמעט לאפס . גם אם מגיעים חרקים מעת לעת, הם מריחים את החומרים ומתים תוך פרק זמן קצר.
רק מדביר בעל רישיון הדברה יכול לעבוד בתחום הדברות לאחר איטום מרתף. בתום הריסוס הוא מסביר באופן מפורט ללקוח את ההשלכות של ההדברה ואת המועדים שבהם אפשר לנקות את הבית לאחר ביצוע הפעולה .
הדברות מתמחים בפיזור רעל נגד עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים המסתובבים בחצרות. יש לשים לב שחיות מחמד לא יסתובבו באזור זה כדי שלא יורעלו מהחומרים הרעילים והמסוכנים.
הדברות מבצעים ריסוסים ייעודיים נגד מזיקים ספציפיים כמו טרמיטים האוכלים מוצרי עץ כמו משקופים בתוך הבתים. מכיוון שהם מתחברים במחילות בתוך הקרקע, מחדירים המדבירים למיקומים הללו כמויות גדולות של חומרים רעילים שמחסלים אותם אחת ולתמיד. אם בבית אחד יש טרמיטים קיימת סבירות גבוהה שהם קיימים גם בבתים הסמוכים ולכן חשוב ליידע על כך את השכנים .

טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים עמוס בעבודה ברוב ימות השנה, אך בקיץ הוא עמוס במיוחד וקשה לו לעמוד בכל העומס של קריאות השירות. לישראלים קשה מאד להסתדר ללא מזגן ולכן מבחינתם זו בעיה אקוטית והם מבקשים הגעה וטיפול מהיר .
אם יש צורך בהתקנת מזגן בחדר השינה, קוראים לטכנאי מזגנים שבודק את המקום, מחשב את גודל המזגן הרצוי על פי גודלו של החדר וממליץ ללקוח איזה מזגן להזמין ומה יהיו העלויות שלו כולל ההתקנה.
אם עקב מזגן לא תקין נגרם קצר בבית, מדובר בתקלה חמורה. טכנאי מזגנים המגיע לדירה בודק כמה אפשרויות וברוב המקרים עולה די מהר על התקנה ומסדר אותה. אם כעת המזגן לא מקצר, הרי שהוא פעל ביעילות ואכן פתר את הבעיה.
בדירות חדשות מתקין בדרך כלל טכנאי מזגנים, מזגנים קטנים יחסית בכל חדר כדי שיהיה בהם קריר ונעים . בחלל הגדול המכיל את המטבח, פינת האוכל וחדר המגורים, יש צורך במזגן גדול של כמה כוח סוס, כי השטח הוא גדול משמעותית.