פתרונות חדשניים בנושא הרחקת יונים

ניווט מהיר

אין ספק שיונים הן בעלות כנף שאנו מאוד לא רוצים שיגיע למרחב הביתי שלנו היות והן מהוות מפגע תבוראתי חמור. היונים מביאות עימן מחלות, כינים ועוד הרבה מאוד דברים שלא היינו רוצים בקרבת הבית ובקרבת בני המשפחה שלנו. למרות זאת, נוהגות היונים לקבוע את מקום מושבת בבתי מגורים רבים, במסתורי כביסה, על שטח המזגן, גגונים, פרגולות ועוד. על מנת למנוע את התופעה הזו ישנם פתרונות חדשניים בתחום הרחקת יונים, כמו למשל מכשיר שמשמיע סאונד שמרחיק את היונים מן הבית שלנו. פתרון חדשני נוסף הוא סרט הדבקה אותו ניתן להדביק על כל משטח שמעביר זרם חשמלי קל שגורם ליונים לא להשתקע באותו מקום.

הרחקת יונים – האמצעים שיש היום

הברחת יונים עד לא מזמן בוצעה באמצעות דוקרנים כנגד התיישבות היונים במקומות מסויימים סביב המבנה או באמצעות פריסת רשתות מהגג ועד הקרקע. אותם אמצעים אומנם הוכחו כיעילים אך הם לא נחשבים אסתטיים במיוחד כאשר מניחים אותם על הבית כחלק מהגימור שלו ולכן הם עלולים לגרוע מהאלמנטים העיצוביים של הבית. סרט ההדבקה שמעביר זרם חשמלי כמו גם המכשיר שמשמיע סאונד שמרחיק את היונים הינם אמצעים דיסקרטיים יותר שכמעט ולא נראים לעין ולכן לא יגרעו מהעיצוב של הבניין אך יהיו יעילים לא פחות או אפילו יותר מאותם אמצעים מיושנים.

מי מבצע את סילוק היונים?

על מנת להבטיח שהסילוק תתבצע בצורה הכי טובה שאפשר מומלץ להזמין מרחיק יונים שהוא זה שיקבע מהו האמצעי המתאים ביותר עבור הרחקת היונים במבנה שלכם. חשוב מאוד לבקש מן הקבלן הצעת מחיר טרם תחילת העבודה וחשוב גם לראות כי כחלק מהצעת המחיר קיימת אחריות על המוצרים אותם רכשתם כמו גם אחריות על תוצאת הרחקת היונים.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר