סילוק הבלגאן עוזר לסילוק יונים ממרפסות

ניווט מהיר

ממש כשם שאנו הישראלים אוהבים לצאת למרפסת, לנשום אוויר נקי ולהתחמם בשמש המלטפת, כך גם היונה הישראלית מחפשת מרפסות שישרתו את המטרות שלה. לפני שנסביר לכם איך מבצעים סילוק יונים ממרפסות, חשוב להבין שלכל מרפסת יש את השיטה שלה.

יש שלוש סיבות עיקריות המעודדות יונים לקנן במרפסת:
האחת היא מרפסת לא מסודרת. כלומר, אם המרפסת שלכם מכילה ציוד, רהיטים ושאר חפצים, היונים ימשיכו לבוא אליה. די שתנקו ותסדרו את המרפסת שלכם – וכבר ייתכן שפתרתם את הבעיה. סיבה אפשרית נוספת היא מרפסת המוקפת בצמחיה, משום שהיונה רואה בכך מקום נחמד להקים בו את ביתה. גם מרפסת ריקה ונטושה יכולה לגרום לקינון יונים. חשוב להבין כי היות והמרפסת מהווה מקום בו אנו אוהבים לבלות, אנו נחשפים אל היונים יותר, אבל אין זה אומר שדווקא היא המקום המועדף עליהן.

סילוק יונים ממרפסות

איך בוחרים אמצעי לסילוק יונים ממרפסות?

נבחר פתרון סילוק יונים ממרפסות לפי סוג המרפסת, גודל המרפסת ומיקום הקינון. כיוון שכל מרפסת היא שונה מהאחרת, לא תמיד ניתן על הפעם הראשונה לקלוע למטרה. יש כמה שיטות נפוצות להרחקת יונים במרפסות, כאשר הראשונה מתאימה למרפסות שירות ומסתורי כביסה. במקומות כאלה יש להתקין רשת, שמטרתה גירוש יונים, האוטמת את המרפסת בצורה טובה. גם אם מדובר במרפסת שמש המקורה בחל מהצדדים שלה, רשת יכולה להוות פתרון מצוין. לעומת זאת, אם המרפסת איננה מקורה ופתוחה לגמרי, הפתרון האולטימטיבי הוא דוקרנים להרחקת יונים, או חוטי רטט שימוקמו מעל מעקפה הבטיחות. במידה וניסיתם את אחת השיטות הללו אך הן לא צלחו והיונים ממשיכות להגיע ולקנן, מומלץ להזמין מדביר או מומחה להרחקת יונים שיגיע לביתכם, יבחן את השטח ויציע לכם פתרון הרחקת יונים אידיאלי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
סילוק יונים ממרפסות

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר