האם שימוש בדחלילים להרחקת יונים אפקטיבי?

ניווט מהיר

אחת השאלות הנפוצות אותן שואלים אנשים המנסים להיפטר ממטרד היונים שואלים את עצמם היא האם דחלילים להרחקת יונים נחשבת לשיטה אפקטיבית?. הרי יש כל מיני שיטות להרחיק יונים, חלקן יעילות יותר חלקן פחות. בעיקרון, כדי שהשיטה הזו תעבוד לכם, עליכם לבחור את הדחליל הנכון ולמקם אותו במיקום אידיאלי, אחרת תוך כמה ימים היונים יחזרו ויתעלמו לחלוטין מהעבודה שיש באזור משהו שאמור בכלל להפריע להן. למעשה, נהוג לחלק את השיטות שונות לשני סוגים עיקריים.

 

להיפטר מהיונים לבד או בעזרת איש מקצוע?

אלו שאנחנו יכולים ליישם בכוחות עצמנו, בשיטת עשה זאת בעצמך, קרי הצבת דחלילים, הנחת נייר כסף על אזורים בהם היום מקננות, התקנת דוקרנים באופן עצמאי ועוד. הסוג השני אלו הן כל הפתרונות שדורשים מרחיק יונים מקצועי כמו למשל התקנת רשתות נגד יונים, התקנה מקצועית של דוקרנים שישרתו אותנו לטווח הרחוק, התקנת מכשיר סאונד מיוחד להרחקת יונים ועוד.

 

 

סוגי דחלילים להרחקת יונים ובחירה נכונה

כדי שהיונים באמת יפחדו מהדחליל הוא חייב להרתיע אותן. אם היונים יבינו שהן מתקרבות אבל אין תגובה, הבעיה תמשיך להטריד אתכם. למשל, היום ניתן למצוא דחלילים זזים המחוברים עם קפיצים ואז התזוזות שלהם, הן אלו שמרחיקות את היונים. דחליל נוסף שנחשב לעיל הוא דחליל ינשוף שבעצם בטבע נחשב לטורף הטבעי שלהן. הוא חייב להיות מורכב מכמה חלקים והראש שלו צריך לזוז. יש היום בשוק אפילו דחלילים עם רמקולים שעובדים על אנרגיה סולארית ונחשבים ליעילים מאוד. בכל אופן, כדאי לרכוש דחליל עמיד משום שאנחנו מציבים אותו בחוץ ולבדוק שאנחנו רוכשים את המוצר ממקום אמין במחיר הוגן. שימו לב כי ניתן לתלות את הדחליל מה שמאפשר הנגשה לכל אזור בו תבחרו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר