אינסטלטור ומעצבת פנים2019-02-06T13:58:35+00:00

אינסטלטור ומעצבת פנים

אינסטלטור

ביוב שעולה על גדותיו מצריך בדיקת איתור נזילות מים ואז קריאה מהירה לאינסטלטור כדי שישאב באמצעות ביובית את כל מי הביוב ויאתר את התקלה שגורמת לכך. אם מדובר בסתימה באחת מנקודות הצנרת הוא יפרק אותה, ישחרר את הסתימה שאינה מאפשרת זרימה של מים ולאחר מכן יסגור בחזרה את הצנרת.
רטיבות באחד הקירות בבית היא הוכחה לצנרת שהתפוצצה ומים חודרים ממנה לקיר. אינסטלטור יגיע למקום ובעזרת מצלמה תרמית יעלה על מיקומה המדויק של הנזילה . הוא ישבור את הקיר בנקודה זו בלבד, יתקן את הצנרת באמצעות אביזרי חיבור ויבדוק שאכן הנזילה נעצרה. אם מדובר בצנרת ישנה, ימליץ האינסטלטור להחליף את הצנרת כדי שמקרים מסוג זה לא יקרו שוב בנקודה זו ובנקודות נוספות ברחבי הבית.
עריכת שיפוץ מסיבי בדירה, כוללת את החלפת כל הצנרת על ידי אינסטלטור . הוא מפרק את צנרת הברזל הישנה ומתקין במקומה צנרת איכותית מ PVC . לאחר מכן הוא יתקין את הכלים הסניטריים המודרניים, את אריחי הקיר ואת אריחי הרצפה. בתום העבודה הוא יוודא שהצנרת וכל אחד מהכלים הסניטריים עובד כנדרש.
אינסטלטור מתקן כל תקלה בניאגרה . לעיתים מדובר בבעיה במנגנון, במצוף או בידית הלחיצה . אם אי אפשר לתקן את התקלה, רוכש האינסטלטור ניאגרה חדשה ומתקין אותה בבית הלקוחות.

מעצבת פנים

הדרישה הגדלה למעצבת פנים נובעת מהעובדה שכל משפחה מעוניינת שביתה יהיה מבודל מבתים אחרים בנראותו . לכן מבקשים ממעצבת פנים שתחשוב יחד איתם על כל פרט שאמור להיות בבית. החל בריצוף, דרך ארונות מטבח, צבעי הקירות, רכישת הריהוט, האקססוריז וכל פרט נוסף שימוקם בבית.
מעצבת פנים דואגת לרכוש עם לקוחותיה את כל הדרוש להם כדי להיכנס לדירה. הם מגיעים לאולמות התצוגה של היבואנים או היצרנים השונים ברחבי העיר, בוחנים פריטים שונים, קונים מה שנראה להם וכך משלימים לאט לאט את מלוא המוצרים עבור הבית החדש.
הסקיצות שמכינה מעצבת פנים, כוללות את הקו העיצובי הכללי של הבית ואת נראותו של כל אחד מהחדרים כולל הרהיטים, מיקומם ונראותם. הסקיצות נותנות מבט על להדמיה מכמה זוויות של המדרגות, המרפסת ומיקומים שונים ברחבי הבית.
מעצבת פנים שלמדה כמה שנים במכללה, תשמח לסייע ללקוחותיה לעצב בית, דירה, משרד או חנות על פי הטרנדים החדשים והמובילים בארץ ובעולם.