טיפול בסרטן הערמונית – הכירו את הנאנו נייף

ניווט מהיר

סרטן הערמונית הינו סוג הסרטן השכיח ביותר בקרב גברים כאשר הוא נפוץ יותר בקרב גברים לאחר גיל 50. למעשה, אצל גברים רבים קיימים תאים סרטניים בערמונית אך ההתפתחות שלהם נחשבת לאיטית מאוד ולכן אינה מלווה כמעט כלל בהופעת תסמינים ברוב המכריע של המקרים. במקרים אחרים המחלה מתפתחת והתאים הסרטניים שולחים גרורות לאיברים אחרים ואף לעצמות ויש לטפל במחלה בהקדם האפשרי. כמובן שכל מקרה נבחן לגופו. הכירו את הנאנו נייף – טיפול בסרטן הערמונית.

טיפול בסרטן הערמונית באמצעות נאנו נייף

השכיחות של סרטן הערמונית הצריכה מהמדע לפתח טכנולוגיות חדשניות לטיפול בסרטן הערמונית דרך שיטות כמה שפחות פולשניות אך בעיקר מהירות ויעילות. אחד הפתרונות המובילים כיום בעולם הרפואה של טיפול ממוקד בסרטן הערמונית הוא טיפול באמצעות טכנולוגיית נאנו נייף.

 

כפי שמסביר האורולוג ד"ר אורי לינדנר, הנאנו נייף הוא למעשה הרס של מעטפת התא על ידי העברת זרמים גבוהים בעזרת מספר אלקטרודות. הרס המעטפת של התא למעשה גורמת לכך שיכנסו מים אל תוך התא ויפוצצו אותו מבפנים. היתרון הגדול של טיפול בסוג זה של סרטן באמצעות טכנולוגיית הנאנו נייף הוא השמדת התאים הסרטניים בצורה ממוקדת מבלי לפגוע ברקמות אחרות או איברים אחרים תוך כדי הטיפול בנוסף ליעילות הגבוהה של הטיפול עצמו.

 

כיצד נבחר את הטיפול המתאים לסרטן הערמונית?

מעבר לטכנולוגיית הנאנו נייף שנחשבת לפורצת דרך בתחום הטיפול בסרטן הערמונית ישנן מספר רב של טכנולוגיות אחרות אשר חלקן נחשבות לפולשניות יותר וחלקן לפולשניות פחות. על מנת לבחור מהו הטיפול המתאים ביותר עבורכם מומלץ מאוד להתייעץ עם אורולוג מומחה בתחום ולאחר שהוא ישלח אתכם למספר בדיקות וינתח את תוצאות הבדיקות הללו הוא יוכל להמליץ לכם על סוג הטיפול המתאים ביותר עבורכם. הטיפול יהיה תלוי כמובן בקצב ההתפשטות של הסרטן, עברכם הרפואי ועוד מגוון רב של משתנים אחרים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר