המדריך המלא לתיקון גגות ל 2022 שאלנו את המומחים

ניווט מהיר

תיקון גג רעפים בבניין משותף הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתה מתמודדים בעלי הבית והשוכרים. חיוני שבעל הבית יזמין מומחה שיבצע את העבודה כדי למנוע נזק נוסף לנכס.

אם אתה שוכר ובעל הבית שלך לא יכול להביא מישהו שיתקן את זה, אתה תמיד יכול להיעזר במועצה המקומית שלך.

מאמר זה דן בתיקון גג רעפים בבניין משותף. המאמר מספק סקירה כללית של התהליך, ומספק כמה טיפים כיצד להתכונן לעבודה.

גג רעפים הוא הצורה הנפוצה ביותר של חומר קירוי לבית. יש לו יתרונות רבים, כמו היותו אטרקטיבי ועמיד. אבל יש לו גם כמה חסרונות, כמו היותו יקר להתקנה ולתיקון.

גג הרעפים של הבניין המשותף טעון תיקון. האריחים ישנים וחלקם נסדקו, ואין ערובה שהם לא יפלו. יש להחליף את האריחים בחדשים לפני שיהיה מאוחר מדי.

ניתן לתקן גג רעפים על ידי החלפת הרעפים השבורים או החסרים בחדשים. בהחלפת הרעפים חשוב להשתמש בטיט התואם את צבע הרעפים המוחלפים כך שישתלב בצורה חלקה עם שאר הגג.

תיקון גגות אסבסט

אסבסט הוא מינרל טבעי המשמש בחומרי בנייה במשך עשרות שנים. זה היה בשימוש נרחב כי זה היה זול וקל לשימוש. עם זאת, היו לו גם כמה חסרונות רציניים. אסבסט הוא חומר מסרטן ועלול לגרום לסרטן ריאות, אסבסטוזיס ומזותליומה. מחלות אלו נגרמות משאיפת סיבי האסבסט הזעירים שניתן למצוא באוויר כאשר האסבסט מופרע או ניזוק.

הדרך הנפוצה ביותר לתיקון גג אסבסט היא הסרת החומר הישן והחלפתו בחומר חדש. ישנן שתי דרכים לעשות זאת: הסרת החומר הישן באמצעות שואב אבק או שימוש בלפיד בטמפרטורה גבוהה הנקרא "חותך שוחק". שיטת הוואקום אינה מומלצת מכיוון שהיא עלולה לשחרר חלקיקים מסוכנים לאוויר ולהתפשט בחלל.

תיקון גגות אסבסט הוא תהליך שיש לבצע בזהירות. הסוג הנפוץ ביותר של חומר קירוי לבתים הוא יריעות סיבי צמנט. זה מאוד עמיד, אבל הוא מכיל אסבסט. המשמעות היא שהאדם שמבצע את התיקונים יצטרך לנקוט באמצעי זהירות כדי להגן על עצמו ועל משפחתו מפני חשיפה לחומר מסוכן זה.

קירוי אסבסט הוא סוג של חומר קירוי המעניק עמידות ובידוד. הוא היה בשימוש נרחב במאה ה-20, אך הוא נאסר במדינות רבות בגלל תכונותיו המסרטנות.

קיימות שתי דרכים עיקריות לתיקון גגות אסבסט: הסרתם לחלוטין או איטום באמצעות איטום מיוחד. האפשרות האחרונה היא זולה יותר ופחות גוזלת זמן, אך היא אינה מספקת את אותה רמת בידוד כמו הקודם.

איטום גג אסבסט יכול להתבצע באמצעות מריחת ציפוי אלסטומר על גבי החומר הקיים. זה יבטיח שחומר האיטום לא יישבר לאורך זמן ויגן מפני נזילת מים.

 

 

תיקון מרזב בגג רעפים

להלן רשימת המשימות הכרוכות בתיקון מרזב על גג רעפים:

– ניקוי כל הפסולת מהמרזב

– קידוח חורים לתוך האריחים להכנסת חומר איטום הגומי

– מריחת איטום גומי בשולי האריחים

– התאמת מרזב חדש וניקיון

מרזב הוא תעלה העוברת לאורך המרזבים של גג כדי להרחיק את מי הגשמים מהמבנה. מרזבים עשויים בדרך כלל ממתכת, פלסטיק או עץ, ולעתים קרובות יש להם כיסוי מגן או מגן כדי למנוע מחפצים לחסום את זרימת המים. מטרת המרזב היא להסיט את מי הגשמים מהבסיס ולמנוע מהם להתקבץ סביב בסיס הבית שלך.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר