איטום גגות וצבעים2019-02-06T13:59:20+00:00

איטום גגות וצבעים

איטום גגות

וועדי בתים רבים מעוניינים לבצע איטום מסיבי באמצעות יריעות ביטומניות. נציגי חברת האיטום שהם מומחים באיטום גגות, ייעצו להם אם זה אפשרי או לא . אם יש על הגג חפצים רבים כמו קולטי שמש או מדחסים של מזגנים זה כמעט בתי אפשרי לאטום באמצעות היריעות צריך לבצע איתור נזילות מים. אי אפשר להזיז את הפריטים הנחוצים על הגג והם מפריעים לפריסת היריעות .
על גגות ישנים נוהגים קבלני איטום גגות לבצע איטום באמצעות זפת חמה. החומר שריחו לא נעים כשהוא נישא באוויר, יוצר איטום מצוין על הגגות. לאחר תהליך הייבוש וכדי שהחומר לא יתקלף, יש לצפות אותו בשכבה של סיד . פעולה זו תקרר את הגג ואת הדירות הממוקמות מתחתיו.
איטום גגות מתמחה באיטום באמצעות חומר פולימרי. זהו החומר החדש ביותר הקיים כעת והוא לא מתאים לכל גג אלא בעיקר לגגות חדשים שעדיין לא בוצע בהם איטום.
יריעות ביטומניות הם האיטום הטוב ביותר . מומחי איטום גגות פורסים את כל היריעות על פני הגג, החיבור ביניהם נעשה במיומנות באמצעות ריתוך . כדי שלא תיוצר הפרדה בין היריעות, מצמידים אותן זו לזו תוך השארת שוליים רחבים . כך אפשר להיות רגועים שהיריעות לא ייפתחו ובטח לא בעת סערה.

צבעים

הרבה צבעים צובעים במהירות וביעילות דירות שכורות כדי שאפשר יהיה להעביר אותן בחזרה לבעלי הנכס. רוב הדירות הללו נצבעות בצבע לבן או בצבע בהיר אחר.
צבעים מסייעים מתוך הידע הרב שלהם ללקוחות, כדי לבחור את הצבע הנכון לכל אחד מקירותיו של הבית . ההיצע הגדול של הצבעים שקיים היום, מקשה על הבחירה אך בסופו של דבר בוחרים את הצבע המתאים ביותר לכל אחד מהחדרים.
צבעים מכירים את סוגי הצבעים השונים ואת ההבדלים ביניהם באופן הצביעה, בתוצאה הסופית, בעלויות ועוד. על פי עצתו של הצבעי מחליטים הלקוחות מהו הסוג הנכון ביותר עבורם לצביעת חדר המגורים והמרפסת.
רוב הצבעים גובים מחיר הוגן עבור עבודות הצבע שהם מבצעים ברחבי העיר. הזמינות היא בהתאם לעומס המונח על כתפיו של כל צבעי. באופן טבעי כל אחד מהלקוחות מעוניין לתאם עבודה עם צבעי המבצע את העבודה תוך ימים בודדים כדי להחזיר את הנכס כראוי לבעלים של הדירה.