5 טיפים חשובים לקידום אורגני איכותי ב-2021

ניווט מהיר

אחד הדברים החשובים ביותר באתרי אינטרנט ויצירת טראפיק איכותי לתוכם הוא קידום אורגני. אותו תהליך קידום הוא זה שבסופו של יום קובע את הדירוג של האתר במנוע החיפוש של גוגל כאשר ככל שהאתר שלנו עונה בצורה טובה יותר על האלגוריתם של גוגל, כך המקום בדירוג שלו יהיה טוב יותר. לשם כך, על המקדם אתרים שאותו בחרנו עבור האתר שלנו לדאוג שהאתר כל הזמן יעמוד בקירטוריונים החדשים שמכניסים גוגל לאלגוריתם ולעשות מגוון פעולות תחזוקתיות לאתר בשביל להפוך אותו לאתר איכותי בעל דירוג גבוה. על קידום אורגני ב-2021.

 

קידום אורני ב-2021 זה קודם כל תוכן איכותי

בניגוד למדד של קמפיינים במסגרת קידום ממומן למשל, גוגל מודדת את הזמן בו הגולש מבלה בכל עמוד באתר וככל שהגולש מבלה בו זמן רב יותר, הדירוג של האתר עולה. לכן, השקעה בתוכן איכותי בעל ערך מוסך לגולש ישאיר אותו זמן רב באתר ויגרום לדירוג שלו לעלות מעלה.

 

סרטונים

גם סרטונים הוא גורם מאוד חשוב שאותו יש לשלב באתר, בין אם אלו סרטוני הסברה או סרטוני הדרכה, הם מושכים את הגולשים הרבה יותר מאשר תוכן כתוב או כל דבר אחר. לכן, שילוב של סרטונים בעמוד שלנו יעזור לנו רבות בקידום האורגני שלו.

קישורים

אחד הדברים שמשפיעים ביותר הם קישורים בכל מיני אתרים שמובילים לאתר שלנו כאשר ככל שהאתר ממנו יוצא הקישור אל האתר שלנו יותר נחשב, כך הדירוג של האתר שלנו יעלה גם. לכן, חפשו אתר איכותי ומוכר שיוציא קישור לאתר שלכם בכדי לעלות במעלה הדירוג של גוגל.

 

אופטימיזציה

דאגו שהכותרות של העמודים שלכם יהיו נכונות וקצרות וגם יכללו מילות מפתח שאותם אתם מעונינים לקדם. מעבר לכך דאגו שגם מהירות הטעינה של האתר תהיה מהירה כדי שהגולשים לא יחכו יותר מידי ויעזבו את האתר. כך נכון לגבי קידום חנות אינטרנטית, אתרי תדמית, ועוד.

 

קידום אורגני ב-2021- מובייל, מובייל, מובייל

התאמה למובייל הוא דבר קריטי מאד היום ולכן חשוב לבצע התאמה אתר שלכם שיתמוך גם בגלישה במובייל.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר