סקיילייט מכניס לכם אור לבית ולחיים

ניווט מהיר

אנו עדים למהפכה של ממש בתחומי הבנייה, שיקום מבנים והשיפוצים. אם בעבר שמו דגש על שימוש בחומרים או מוצרים המספקים מענה לתהליכי בניה בסיסיים ומסורתיים, היום אנו רואים איך בחירת החומרים נעשית בהתאם למטרה שלנו לשמור על הסביבה תוך ניצול משאבי הטבע הקיימים. אחד הפתרונות הייחודיים שהחלו לתפוס עוד ועוד תאוצה נקרא סקיילייט. למעשה, מדובר בעולם שלם בו משתלבים מוצרים, מערכות ופתרונות בתחום הקירוי השקוף. סקיילייט הוא חלון אותו ניתן להתקין בכל מקום שבו מזהים מחסור באור טבעי, או בכל אזור בו אנו רוצים להכניס אור נוסף מבחוץ פנימה. בחלון משלבים זכוכית מחוסנת ומבודדת, או זכוכית טריפלקס עם פאנל אלומיניום. פתרון זה הפך להמלצה חמה בקרב אדריכלים, מהנדסים ומעצבי פנים.

סקיילייט

רעיונות ליישום סקיילייט

אחד החללים בהם ניתן ואף מומלץ לשלב סקיילייט הוא חדר השירותים. דמיינו לעצמכם חלון נוסף המאפשר כניסה של אור טבעי לצד משב רוח רענן? בנוסף, ניתן לשלב את החלון גם במרתף, או בעליית הגג, הנחשבים לחללים אפלים וחשוכים מאוד. היום הטכנולוגיה מציעה מגוון של פתרונות להתקנת המערכת, בין אם מדובר בחלון גג בודד, מספר חלונות המחוברים זה לצד זה, סקיילייט בהסעה ליציאה לגג, סקיילייט דו שיפועי נפתח או קבוע לגג רעפים ועוד.

איך מתבצעת ההתקנה?

בראש ובראשונה, עליכם לאתר חברה מקצועית המתמחה בפתרונות מהסוג הזה. בשלב הבא, נציג החברה יגיע אליכם הביתה או לבית העסק ויבדוק מה בדיוק הצורך שקיים אצלכם ואיזה דגם של חלון יכול להתאים. השלב הבא הוא שלב הביצוע. לבחירת החברה חשיבות רבה על איכות המוצר, איכות החומרים, כמות האור שנכנס וכמובן האחריות שתקבלו. בנוסף לכל זאת, חשוב לדעת כי על מנת להחליף לוח סקיילייט, יש גם לבצע חידוש מעטפת מבנה. כמו כן, חשוב כי לחברה המקצועית אותה בחרתם יש את כל האישורים הנדרשים, כגון אישור עבודות בגובה במידת הצורך.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
סקיילייט

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר