צורות עישון ב-2021: פחות מזיק למעשן ולסביבתו

ניווט מהיר

עולם עישון הסיגריות עובר לא מעט שינויים בשני העשורים האחרונים. ראשית, בשל סיבות בריאותיות: ישנה כיום מודעות גבוהה במיוחד לנזקים הבריאותיים שיכולות הסיגריות להסב למעשנים, ואין על כך עוררין. עם ידיעות רפואיות, המגובות בשלל מחקרים שבוצעו במשך הרבה מאוד זמן על ידי אינספור חוקרים בעלי שם, אי אפשר להתווכח עם העובדה שהסיגריות גורמות לסכנה בריאותית אמיתית. מצד שני, יש הרבה אנשים שהסיגריות עבורם הן הכרח של ממש, הרגל או אפילו התמכרות, שקשה מאוד פתאום לקבל את ההחלטה להפסיק לעשן. אז מה עושים? בדיוק למען אנשים שכאלה ושכמותם ישנם כיום הרבה אפשרויות ואלטרנטיבות אחרות לעישון ב-2021. כל שנותר זה לבחור את התצורה המתאימה ביותר עבור כל מעשן.

עישון ב-2021: איך מעשנים היום?

אפשר בעצם לומר שבשנת 2021 (וגם בפורמט כזה או אחר בשנים שקדמו לה) לא מעשנים, אלא בעיקר מחממים ומאדים. הסיגריות האלקטרוניות הפכו להיות חביבות הקהל. הן מאפשרות גם להפחית בכמות החומרים הרעילים שנכנסים לגוף, וגם לעשות צעד אחד מדורג לעבר הפסקת העישון. מי שקשה לו אפילו המחשבה על הפסקת העישון, יכול לעשות זאת בהדרגה, על ידי מעבר מסיגריות רגילות ורעילות לסיגריות האלקטרוניות. כך, ימשיך ויחוש את אותן התחושות הפיזיות שמרגישים המעשנים, זאת ללא אותם חומרים רעילים שהוכחו כמסרטנים. מי שמכיר מגזין טבק ומעניין בו מפעם לפעם – לבטח כבר התוודע לסוגים השונים של נוזלי המילוי. אלו מיועדים לשימוש עם הסיגריות האלקטרוניות. אפשר אף לקרוא אודות אופן הפעולה של הסיגריות ועל שלל היתרונות שלה ביחס לסיגריות הרגילות.

עישון ב-2021

מכשירי אידוי קנאביס

גם עישון הקנאביס קיבל גיוון ושינוי. אם עד כה לא הייתה ברירה אלא לגלגל את פירורי העלים המיובשים אל בין ניירות ולעשן כמו סיגריה – הרי שכיום, פעולת האידוי נכנסה גם לכאן. מכשיר אידוי קטן וקל משקל שכל אחד יכול לקנות בכמה מאות שקלים יהיה מצויד במנגנון חימום. כל מה שצריך זה להכניס פנימה את העלים. החימום יאדה את העלים אחרי ההגעה לטמפרטורה הגבוהה. כך, המעשן יוכל לצרוך את העשן בדיוק כפי שהיה רגיל. דרך נוספת ליהנות מההשפעות המטיבות של עלי הקנאביס היא על ידי נטילת השמן של הצמח: לצמח יש סגולות רפואיות, והוא נמצא כמסייע ומקל על שלל תופעות ומצבים רפואיים, הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים. אין ספק שבעזרת הטכנולוגיות האלה, עולם העישון שינה לגמרי את פניו. כל מי שמחפש פתרון אחר יכול לבחור את הדרך שלו לעשן, את החומרים שהוא מעדיף (או שלא מעדיף) שייכנסו לו אל תוך הגוף. כך, יקבל החלטות מהותיות, כמו הפסקה מוחלטת של עישון סיגריות רגילות.

הפופולריות הרבה של אלטרנטיבות עישון

מוצרים אלו מעודדים כיום לזנוח את הסיגריות הרגילות. עיקר תשומת הלב מתמקדת באפשרות של המשך העישון, אך של חומרים ידידותיים יותר לגוף ולסביבה. אנשים המעשנים סיגריות רגילות כבר הרבה זמן ולא הצליחו להפסיק בשום צורה (הדרגתית או החלטית) מוצאים כעת סיוע רב באמצעותם של אביזרי עישון חדשים. הם מצליחים סוף סוף להפסיק להכניס לגוף שלהם את החומרים הרעילים, שבמשך הרבה שנים הזיקו להם לבריאות באופן שאי אפשר לתאר. כעת הם יכולים גם להקל על עצמם, וגם לספק לא מעט הקלה ליקרים עליהם, שלבטח סבלו לא מעט בעצמם מהעשן שהיה מאוד לא נעים לנשימה ולריח הבלתי נסבל שהיה נדבק לבגדים מכל עבר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
עישון ב-2021

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר