כל היתרונות וגם הכיף שברכישת טבק לעיסה

ניווט מהיר

רבים מאיתנו מנסים להיגמל מהרגל העישון ללא הצלחה עקב תלות בטבק ובניקוטין שיש בסיגריות. הסיבה המרכזית בגינה מעשנים רבים מעוניינים להפסיק לעשן היא כתוצאה מתוצאות הלוואי של ההרגל כמו העשן, הריח וכדומה. טבק לעיסה הוא אחד הפתרונות המובילים בעולם כיום עבור אנשים שמעוניינים לעשן אך לא מעוניינים לסבול מכל תופעות הלוואי של חווית העישון שציינו קודם לכן. כך, באמצעות הטבק המדובר, המעשן לא צריך לוותר על חווית העישון אותה הוא מקבל דרך הטבק והניקוטין אותם הוא צורך בלעיסה ובו בזמן הוא נפתר מעשן הסיגריות והריח על האצבעות והבגדים שמשאירה הסיגריה.

על טבק לעיסה סנוס כבר שמעתם?

אחד ממוצרי הטבק לעיסה המובילים בעולם הוא הסנוס השוודי המיוצר זה למעלה מ- 400 שנה והוא למעשה אינו טבק קלאסי, אלא מניחים אותו מתחת לשפה העליונה והטבק נספג לאט לאט בחלל הפה. באמצעות הסנוס, שמיוצר מטבק שאינו מותסס, נוכל למעשה להמשיך לצרוך את הניקוטין בכל מקום מבלי לעשן למעשה ומבלי לפגוע בסובבים לנו, שכן לא נעשן על ידם. הסנוס אומנם מיוצר בשוודיה אבל לאור ההצלחה שלו הוא הפך לנפוץ בכל העולם וכך גם בארץ. על פי מחקרים הטבק של סנוס אינו מזיק כמו עישון סיגריות ורמת הסיכון שלו נמוכה מאוד ביחס לסיגריות. את הסנוס ניתן למצוא בחנויות לאביזרי עישון כדוגמת עבודי.

 

מה היתרונות של טבק סנוס?

לטבק זה יתרונות רבים כאשר קודם כל ניתן לצרוך אותו ולקבל את חוויית העישון בעזרתו בכל מקום, כולל במקומות בהם העישון אסור כמו חללים סגורים, מסעדות, ברים ואפילו בטיסות כך שהמוצר מאפשר גמישות רבה לאלו משתמשים בו. מעבר לכך, עבור הקהל הדתי שלא יכול להדליק אש בשבת, הסנוס הוא פתרון אידיאלי שכן כל מה שצריך לעשות הוא להכניסו לחלל הפה. ללא צורך בסיגריות או נייר גלגול.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר