הובלות וחשמלאי2019-02-06T14:00:02+00:00

הובלות וחשמלאי

הובלות

מעבר דירה באמצעות הובלות, היא חוויה מתקנת. הצוות המיומן מגיע במועד שנקבע, מבצע עבודה יעילה ומהירה ומעמיס במהירות את מלוא הציוד על המשאית . גם מלאכת הפריקה נעשית בקצב מהיר כך כל הציוד ממוקם בדירה החדשה ואפשר לסדר וליהנות מהשינוי בחיים.
בעת הזמנת מועד להעברת תכולת דירה אפשר להזמין בהובלות גם מנוף להרמת והורדת הארגזים . השימוש במנוף זה מקצר באופן משמעותי ביותר את זמני העמסת מלוא הציוד ופריקתו ומייתר את הצורך לשכור כמה סבלים שסוחבים משאות כבדים מאד על גבם. על הרמפה המוצמדת למנוף מסדרים את הארגזים ומעלים או מורידים אותם על פי הצורך בזהירות וביעילות.
הובלות משלבים בשירות שלהם ללקוחות המעוניינים בכך גם שירותי אריזה. מלוא תכולת הבית נארזת בסדר מופתי לארגזים תוך רישום מהם הפריטים הנמצאים בכל אחד מהם. כלי האוכל נארזים אחד אחד כדי למנוע שבר או פגם במהלך הנסיעה. מעבר דירה זו הזדמנות מצוינת לתרום ביגוד ולזרוק חפצים מיותרים ולכן חשוב לבצע זאת לפני שמגיעים האורזים לארוז את התכולה.
הובלות כוללים בשירות שלהם גם הפעלת ביטוח מקיף שמכסה את ערכם של כל המוצרים בבית, כולל מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ציורים, כלי אוכל, ספרים, ביגוד וכל ציוד אחר שיועמס על המשאית בעת העברת הדירה.

חשמלאי

בעת ביצוע שיפוץ בדירה כדאי לקרוא לחשמלאי כדי שיחליף את כל תשתית החוטים הקיימת בבית. אם מדובר בבית ישן, נמצאים בתוך הקיר חוטים המלופפים בבד. יש לבצע במקום זאת חיווט של צנרת פלסטיק בצבעים השונים על פי ייעודם .
קצר חשמלי הנגרם בשל שריפה קטנה הוא דבר מסוכן. רק חשמלאי שהוא מוסמך לכך יכול להגיע למקום, לראות מהם הנזקים ובהתאם לכך להשחיל חוטים חדשים, לתקן על פי הצורך את לוח החשמל ולעשות כל שניתן כדי שאפשר יהיה לגור בבית וליהנות מאספקת חשמל סדירה. במקרה של רטיבות מומלץ לבצע איטום קירות חיצוניים הסובלים מרטיבות בקיר ועובש בקיר
כשיש קצר בדירה ולא מבינים מה הסיבה לכך, מזמינים חשמלאי. הוא מבצע סקירה כללית, בוחן את המקומות הבעייתיים וברוב המקרים עולה על התקלה שגרמה לקצר. על פי צורך הוא מחליף מתגים, חוטים, שקעים או תקעים רלוונטיים וכך יש שוב אספקת חשמל סדירה בבית.
מזגן שאינו פועל הוא מצב בעייתי במיוחד בקיץ. חשמלאי המגיע לדירה, מאתר במהירות את התקלה החשמלית שגרמה לכך. על פי הצורך הוא מחליף את החלקים הפנימיים או החיצוניים הרלבנטיים וברוב המקרים לאחר מכן, המזגן שוב פועל.