טיפול בוי אר (VR) הוא קידמת כל הטיפולים

ניווט מהיר

טכנולוגיית המציאות המדומה תורמת לשיפור תהליכים ושיפור איכות החיים במגוון רחב של תחומים, לרבות תחום התיירות והטיולים, הנדל“ן, הטכנולוגיה וכעת אנו רואים פריצת דרך גם לעולם הרפואה והטיפולים. באמצעות מציאות מדומה, ניתן לייצר מרחב טיפולי ייחודי המותאם לצרכים של המטופל, תוך עבודה על הפרעות הקשורות למערכת הרב חושית, באמצעות מערכת טכנולוגית ייחודית ופורצת דרך.
הטכנולוגיה מסייעת לשפר בעיות הקשורות לתנועתיות, שיווי ומשקל לצד קשיים לתפוס ולבוא באינטראקציה עם הסביבה שלנו. טיפול בוי אר עוזר ליצור קשת רחבה של התנסויות בעולמות מדומים. באמצעותו אנו יכולים לכוון את הטיפול עבור המטופל בהתאמה אישית, ובכך לשפר את תוצאות השיקום באופן ניכר. המערכת עוזרת למטופל להירתם לטיפול בצורה אופטימלית, תוך שהיא אוספת ומארגנת מחדש נתונים הקשורים למערכת העצבים.

טיפול בוי אר – למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לאנשים הנמצאים בכל מיני שלבים של תהליכי שיקום כמו שיפור שיווי משקל למשל. אנשים שעברו אירוע מוחי, קטיעת אחד הגפיים, אנשים שנפגעו בחוט השדרה, מה שהוביל לבעיות בקוארדינציה ופגיעה בקשר עין-יד מוצאים את הטיפול יעיל ביותר. הטיפול מסייע לשפר שליטה שרירית בגפיים, לשפר את תחושת העומק, לחזק תגובות שיוי משקל וקואורדינציה ותורם לעליה ביכולת להתמצאות במרחב.
היום יש מכוני פיזיותרפיה, בתי חולים, קליניקות מיוחדות ומרפאות לטיפול בעיסוק, בהם ניתן להתנסות בטיפול, יחד עם שיתוף פעולה של חברות vr בישראל. חלק מהטיפולים (במקרים מסוימים) ממומנים על ידי קופות החולים, וחלקם דורשים השתתפות עצמית. מתוך כל אותם פיתוחים טכנולוגים חדשניים אותם אנו רואים, אין ספק כי טיפול בעזרת VR הוא פורץ דרך במיוחד. לכן, כדאי לנסות ולהיעזר בו לצורך טיפול מקיף ויעיל, גם כאשר הוא דורש תשלום מלא.

טיפול בוי אר

היתרונות בטיפול

  • מאפשר לבצע התאמה באופן אישי לצרכים ולמצב הפיזי של המטופל.
  • תורם לשיפור הריכוז ויכולות קוגניטיביות.
  • מתאים לקשת רחבה של בעיות ומצבים רפואיים.
  • מערכת וי אר יודעת לאסוף נתונים פיזיים בזמן הטיפול, ומאפשרת התקדמות ניכרת בין טיפול לטיפול.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
טיפול בוי אר

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר