איטום קירות חיצוניים – הכירו את המומחים באיטום

ניווט מהיר

בתחום הבניה אחד התהליכים הכי חשובים ומהותיים הוא איטום קירות חיצוניים. תפקידה של מערכת האיטום היא לשמור על מעטפת הבניין ולמנוע חדירה של מים מבחוץ לקירות הפנימיים מה שעלול לגרום לנזקים חמורים, היווצרות של עובש, פטרת, נזילות ועוד. תכנון מקדים ויעיל של מערכת האיטום מסייע למנוע נזקים רבים בעתיד ולהאריך את חיי הפרויקט.

 

איטום קירות חיצוניים – אספרו

חברת אספרו בעלת ניסיון רב בתחום הבניה, מערכות אלומיניום, זכוכית ומתן פתרונות איטום לקירות חיצוניים עבור מבנים ציבוריים, בנייני משרדים וגורדי שחקים. צוות המומחים שלנו פועלים בפרויקטים רבים ומעניקים פתרונות ייחודיים ומקצועיים בהתאמה אישית. צוות החברה כולל יועצי אלומיניום, אדריכלים וקונסטרוקטורים מהמובילים בישראל התורמים למציאת פתרונות חדשניים ויוצאי דופן לטווח הארוך.

איטום קיר זה א‘ ב‘

יש שני תהליכים בהם אנו עושים שימוש באיטום קיר חיצוני. הראשון הוא כאשר אנו בונים פרויקט ממש מאפס ומערכת האיטום היא חלק בלתי נפרד מהפרויקט עוד מהיסודות. במצב כזה יש להבין בדיוק את תהליך הבניה, את גובה המבנה, את המערכות המרכיבות אותו ולהתאים את מערכת האיטום לתנאים בשטח.

 

השני הוא כאשר יש בעיה כשהמבנה כבר עומד וקיים. במצב כזה יש לאתר את מקור הבעיה , הרטיבות או הנזילה, השבר ואז לפי זה לבצע תיקון מקומי או תיקון שהוא עמוק מזה. כמובן שזה תלוי במידת הנזק ובמורכבות של הבעיה.

 

לסיכום, קיימת חשיבות רבה לבחירת חברה מקצועית המתמחה באיטום קירות, מה שיסייע  למנוע היווצרות של בעיות במערכת האיטום מלכתחילה במקרה הראשון או לפתור את הבעיה מהיסוד ולהימנע מבעיות חוזרות במקרה השני. מומלץ לבחור חברה בעלת ניסיון, עם רקע מקצועי, יועצים מומחים בתחום שעושה שימוש בחומרי האיטום ובפתרונות המובילים והמתקדמים ביותר.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר