מה חשוב לדעת לגבי בטיחות בבנייה?

ניווט מהיר

כולם יודעים שכאשר מבצעים עבודות באתר בניה מנהלי העבודה באתר שמים דגש רב על הבטיחות של הפועלים על מנת שלא יפצעו במהלך העבודה או חלילה יהיה אובדן בנפש. על מנת לעשות זאת הפועלים באתר משתמשים באמצעי בטיחות כמו אפוד זוהר, קסדה, נעליים מיוחדות, כפפות עבודה ועוד מגוון רב של אמצעי הגנה אך מה לגבי הסביבה של אתר הבניה והעוברים ושבים בסביבתו? אילו אמצעים נעשים במסגרת בטיחות בבנייה לסביבת האתר?

 

בטיחות בבנייה באמצעות סככת הגנה

אתרי בניה רבים נמצאים קרוב מאוד למדרכה של הרחוב או ממש בסמוך לה כאשר במדרכה עוברים מידי יום אלפי הולכי רגל שעלולים להיפצע כתוצאה מנפילת ציוד או פסולת בניין. על מנת למנוע פציעות שכאלה או פגיעה ברכוש שנמצא בסביבת מקום לאתר הבניה, מקימים סככת הגנה מעל המדרכה שבאמצעותה נוכל לוודא כי כל החפצים או החומרים שנופלים מאתר הבניה או מן הפיגומים שלו יפלו בצורה בטוחה על סככת ההגנה ולא על אנשים ברחוב או על חפצים יקרי ערך כמו מכוניות, אופנועים או חלונות ראווה של חנויות.

שמים דגש על בטיחות כדי להציל חיים

בחברות רבות וגם בחברת אס-פרו כבר הבינו: הבטיחות בבניה היא כבר מזמן לא רק הדאגה לפועלים באתר עצמו אלא גם לסביבה של אתר הבניה ולכן המודעות בקרב קבלנים רבים כלפי הגנה על הסביבה של האתר היא גבוהה מאוד. המטרה העיקרית היא למנוע פגיעה ברכוש וכמובן פציעות של העוברים ושבים. מעבר לסככת הגנה באתרי בניה רבים נראה רשת שמקיפה את הפיגומים ותפקידה לוודא שגם אם נופל חפץ מהפיגום הוא לא יעשה את דרכו לרחוב ויפגע באנשים או ברכוש. מעבר לכך גם שרוול פסולת מעבר לנוחות שלו תפקידו לוודא כי זריקת הפסולת תיעשה בצורה בטיחותית ואחראית ולא תפגע בסביבה ותגרום לנזק.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר