את הכי יפה כשנוח לך – זו לא קלישאה ב 2021

ניווט מהיר

לאורך השנה כולה – אין אישה שלא רוצה ללבוש, לנעול או פשוט להרגיש נוחות גדולה. שגרת היומיום ממילא לחוצה ועמוסה במשימות ודברים חשובים לעשות ולכן השאיפה צריכה להיות, לפחות, לעשות את כל מה שצריך בצורה נוחה ופשוטה. הנוחות הזאת יכולה להתבטא בכל תחום מתחומי החיים – הלבשה והנעלה, אוכל ושתייה, נסיעה או התניידות וכמובן אביזרים או חפצים שנוכחים בחיים. כאשר מרגישים נוחות, בכל דבר ובכל נושא, יש רוגע ושלווה שמורגשים וגם נראים כלפי חוץ. מכאן שאם אישה רוצה להרגיש טוב וגם יפה – היא צריכה קודם כל לדאוג לכך שיהיה לה נוח עם כל דבר שקשור בשגרת היומיום שלה.

 

העצמה והעזה בנוחות ויופי

אידאל יופי ושלמות של נשים עבר לא מעט שינויים ותמורות בשנים האחרונות. סוגים שונים של בלוג נשים מספרים על מה צריכה אישה כדי להיראות טוב ויפה, מה מצופה ממנה ואיך עליה להתנהג בחברה. מזל שנושאים אלה בדרכם לחלוף מן העולם. כיום שמים בצד את הנושאים השונים של המראה החיצוני, זאת על מנת להדגיש את הפנימיות, את התחושות הטובות שמגיעות מבפנים החוצה ואת העובדה הידועה והמוכחת שכשהתחושה הכללית טובה ומצב הרוח מרומם – אי אפשר שלא לראות את זה כלפי חוץ. אישה שמרגישה שלמה עם עצמה ועם הגוף שלה, עם התחושות שלה ועם מה שקורה לה בחיים – לא יהיה אכפת לה שהיא לא עומדת בציפיות חברתיות והיא תחוש בנוח פשוט לשמור על הטעם האישי שלה ולעשות כל מה שהיא רוצה.

מה קורה כשלא נוח?

הרבה דברים לא טובים עלולים לקרות לאנשים כאשר הם לא חשים בנוח – גברים או נשים כאחד. חוסר הנוחות יכול לנבוע מההכרח או הרצון לעמוד בציפיות, מהצורך לנעול נעלי עקב גבוהות ומכאיבות או ללבוש בגדים לאירועים שעלולים להציק או לגרום למבוכה ולכן לא משנה מה יקרה במהלך היום או האירוע – התחושות תהיינה קשות ולא טובות. כל מה שיהיה במחשבות הוא מתי היום או האירוע נגמר ואיך אפשר יהיה להיראות לעיניהם של כמה שפחות אנשים. אין ספק שזו ממש לא דרך טובה או נכונה להעביר את הזמן ואת החיים באופן כללי. מכאן שהסדר צריך להיות הפוך – הנוחות צריכה לבוא לפני הכל ולהיות הראשונה בסדר העדיפויות. מי שנוח לו יחייך, ישמח, התחושות החיוביות שלו ייראו כלפי חוץ, אפשר יהיה לדבר איתו או איתה שיחות חולין קולחות וזורמות, לשמור על מצב רוח מרומם וכמובן חוש הומור. חשוב לדעת ולזכור שיש הרבה מה ללמוד ממי שחש בנוח עם עצמו ועם איך שהוא נראה, שכן הוא יודע כבר מה באמת חשוב בחיים וכנראה כבר עבר תהליך כזה או אחר עם עצמו לקראת זה.

 

כל אחד הכי יפה כשנוח לו

מי שמרגישה מתוסכלת או שהיא לא באמת חיה את החיים האמיתיים שלה תקבל עצת זהב מהסובבים אותה – לעשות כל מה שהיא יכולה על מנת שיהיה לה נוח. נוח עם בגדים, נוח עם נעליים, נוח במקום עבודה או בנוכחות של אנשים כאלה ואחרים. בעידן שהוא יש חשיבות ומודעות גבוהות לנושא של העצמה אישית והעלאה אל פני השטח של האני העצמי – תחושה פיזית ופנימית של נוחות יכולה להיות התחלה טובה עד מאד. מאמנים אישיים עוסקים בכך לא מעט וכאמור – לא בכדי. הנוחות היא הצעד הראשון בדרך לריפוי עצמי עמוק במיוחד ולכן יכולה לספק את קרש הקפיצה הדרוש.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר