איטום מעטפת מגדלים לתחזוקה נאותה של מבנים

ניווט מהיר

אחד הדברים החשובים ביותר הקשורים לאחזקת מגדלים הוא נושא האיטום בעיקר שמתקרבת עונת החורף והגשמים. בשביל לשמור על תחזוקה נאותה במגדלים מבוצעת בדרך כלל אחת לכמה שנים ביקורת מקיפה של כל מעטפת המגדל בשביל למצוא סדקים היכולים לאפשר חדירת מים. חלק חשוב מכל התהליך הוא איטום של המעטפת של המגדל.

 

כיצד מתבצעת עבודת איטום מעטפת מגדלים?

עבודות תחזוקה ואיטום של מעטפת מגדלים מתבצעת לעיתים כחלק מעבודות שיקום מעטפת מבנה, באמצעות שיטת הסנפלינג שבאמצעותה גולשים העובדים באמצעות חבלים או באמצעות מעלית מגג הבניין. חברת הסנפלינג תעגן את כלי הגלישה בין אם אלו חבלים או מעלית אל גג הבניין וכך העובדים יוכלו לבצע את העבודה בצורה בטיחותית. לפני שאנו בוחרים חברה לביצוע עבודות תחזוקת המעטפת יש לבדוק אם לעובדים שלה יש את כל האישורים לעבודה בגובה. כמו כן עלינו לבדוק שהיא משתמשת בכל ציוד הבטיחות והמיגון הנדרשים על פי החוק בכדי לוודא כי העבודות מתבצעות על פי התקן לעבודה בגובה בכדי לשמור על העובדים, על סביבת העבודה ועל העוברים ושבים שנמצאים למטה.

מתי מומלץ לבצע את האיטום?

את ביצוע הביקורת והאיטום חשוב מאוד לבצע בחודשי הקיץ מכמה טעמים. קודם כל קבלני האיטום הרבה יותר פנויים בחודשי הקיץ וכך ככל הנראה מחיר העבודה לא ירקיע שחקים. מעבר לכך, מזג האויר בקיץ הוא אידיאלי לביצוע הביקורת שכן אין רוחות או מזגי אוויר קשים שמקשים על ביצוע הביקורת שנערכת כפי שציינו קודם לכן באמצעות סנפלינג. רוחות חזקות כמובן לא מאפשרות גלישה של עובדים או מעלית ולכן בחודשי החורף העבודה עלולה להתארך. חומר האיטום בו נשתמש צריך להתייבש בצורה מיטבית על קירות המבנה ולשם כך, חודשי הקיץ הם התקופה האידיאלית לביצוע העבודה. קיראו על שיקום קיר מסך.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר