איך לבחור וופורייזר מומלץ מבין המגוון הקיים בשוק?

ניווט מהיר

אחד המכשירים המבוקשים ביותר בקרב משתמשי קנאביס וחומרים אחרים הוא הוופורייזר. מכשיר זה מיועד לבצע אידוי של חומרי מרפא ועישון שונים כך שהמשתמש נהנה מההטבות וההשפעות שלהם שלא על ידי שאיפת עשן. מכשיר הוופורייזר מאפשר שימוש הרבה יותר בריא ויעיל באותם חומרים, מה שגורם ליותר ויותר אנשים לעבור ולהשתמש בו. מעוניינים לרכוש מכשיר שכזה? בשורות הקרובות תבינו כיצד לזהות וופורייזר מומלץ, שבאמת כדאי לכם לרכוש.

 

וופורייזר מומלץ לפי מנגנון פעולה

מכשירי אידוי קנאביס וחומרים אחרים, פועלים בשני סוגי מנגנונים שונים שעליכם להכיר:

  • קונבקשן – בסוג זה של וופורייזר מקור הפקת החום מופרד מהתא בו ממוקמים צמחי המרפא או הטבק. מנגנון זה מאפשר מיצוי טוב יותר של החומרים הפעילים וזאת מבלי להפיק אדים רבים מדי, כך שהחומר מוחלק בקלות בגרון, ללא תחושת מחנק כלשהי. מכשיר זה מתאים לשימוש עם תערובות צמחים שאינן דחוסות מדי.
  • קונדקשן – בסוג מכשיר זה תא האידוי מוקף במקור הפקת החום ולכן האידוי מתבצע בצורה מאוד מהירה. וופורייזר שכזה ממש מדמה עישון וניתן לדחוס בו את התערובת מבלי שהדבר יפגע בטעם או בארומה. למעשה, משתמשי קנאביס רבים מעדיפים את סוג המכשיר הזה וזאת משום ההשפעה המהירה הנוצרת בעקבות המיצוי המהיר של החומר והאדים הסמיכים שמופקים ממנו.

 

פרמטרים נוספים שחשוב שתבדקו

מעבר לבחירה בסוג מנגנון הפעולה המועדף עליכם, וופורייזר מומלץ לרכישה הוא כזה שצריך לעמוד בעוד מספר פרמטרים, בהתאם לאופי השימוש שלכם. למשל, מכשיר איכותי יכלול אפשרות לבחירה מדוייקת של הטמפרטורה בה יתבצע האידוי, מה שמשפיע רבות על מהירות מיצוי החומר והשפעותיו. כמו כן, ניתן למצוא וופורייזרים בגדלים שונים, כולל כאלה ממש קומפקטיים שיכולים להיכנס לתיק בקלות. גם האפשרות של וופורייזר נייד שפועל על ידי סוללות קיימת, בנוסף לאלו הנייחים שמחייבים חיבור לחשמל.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר