תרופות סבתא לשפעת שאתם חייבים להכיר

ניווט מהיר

עם בואו של החורף, יותר ויותר אנשים נאלצים להתמודד עם התופעות שהוא מביא איתו, כאשר השכיחה שבהן היא ככל הנראה מחלת השפעת. השפעת בדרך כלל נגרמת כתוצאה של נגיף השפעת, זאת בעוד כי מדובר על מחלה שתסמיניה השכיחים ביותר כוללים נזלת, חולשה, כאבי ראש ושרירים, חום גבוה ועוד. ניתן לקבל חיסון על מנת להימנע מהידבקות בה, אם כי עדיין הסיכון אינו אפסי וכן גם אנשים מסוימים אינם מעוניינים להתחסן ממגוון רחב מאוד של סיבות. ובכן, בדיוק לשם כך קיימות מספר תרופות סבתא לשפעת, עליהן החלטנו להרחיב לכם במהלך כתבה זו.

 

תרופות סבתא שיעלימו את השפעת שלכם

  • דבש – דבש הוא אחת הבחירות המוכרות ביותר כאשר מדובר על תרופות סבתא לשפעת שכן, מדובר על תרופת סבתא שהיה נהוג לקחת במשך עשרות שנים. למעשה, מדובר על תרופה יעילה למדי, זאת מאחר והדבש הוא חומר אנטי מיקרוביאלי ואנטי דלקתי, זאת בעוד כי הוא כולל גם מאות מרכיבים נוגדי חמצון. ניתן לצרוך את הדבש על ידי אכילתו עם כפית על מנת להקל על השפעת שלכם וכן גם ניתן להוסיף אותו לתה עם לימון, אם כי חשוב מאוד להדגיש שקיים איסור של משרד הבריאות לתת דבש לילדים שגילם צעיר משנה.
  • שום – ייתכן ששום הוא האופציה החזקה ביותר של תרופות סבתא לשפעת שכן, יש כאלו אשר טוענים שהוא "אנטיביוטיקה טבעית". השום מכיל רכיב הקרוי "אליצין", כאשר בעצם מדובר על רכיב שמטרתו העיקרית היא להילחם בזיהומים, תכונות אשר עוזרות לו בעצם להקל על גודש בדרכי הנשימה. נוסף על כך, מדובר על חומר אנטי פטרייתי ואנטי ויראלי, זאת בעוד כי מספר מחקרים קליניים הראו כי צריכה ממושכת של שום סייעה רבות למניעת שפעת וכן גם הפחיתה במקרים מסוימים את משך המחלה.
  • תבלינים שונים – תבלינים כמו כורכום, ג'ינג'ר וקינמון נחשבים לבחירה מצוינת של תרופות סבתא לשפעת, כזו אשר יכולה לסייע רבות למען התמודדות עם המחלה והקלה על התסמינים שלה. למעשה, לקינמון קיימת השפעה אנטי דלקתית עוצמתית למדי, זאת בנוסף להיותו תבלין שתורם רבות למערכת החיסון – תכונות אשר עוזרות לו להפחית באופן דרסטי את תסמיני מחלת השפעת. יתרה מזו, תבלין הג'ינג'ר עוזר בהפחתת כאבים, בעוד כי הכורכום ידוע בזכות ההשפעה האנטי דלקתית שלו על זיהומים שפוגעים בדרכי הנשימה או בריאות.

 

שורה תחתונה

תרופות סבתא לשפעת הן עניין של ניסוי וטעייה שכן, כל גוף בנוי בצורה אחרת וייתכן כי תרופה שהתאימה לאדם אחד – לא בהכרח תסייע בדרכי ההתמודדות לאדם אחר. על כן, מומלץ מאוד לחקור את הנושא לעומק ולנסות מספר דרכים להקלה על תסמיני מחלת השפעת, כאשר תוכלו לבקר ב- savteva.co.il על מנת לראות עוד מידע איכותי ופרקטי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר