צרכני קנאביס וחרדים לבריאותכם? הוופורייזר יכול להציל אתכם

ניווט מהיר

בישראל, כמו בכל העולם המערבי, יותר ויותר אנשים הולכים ומנרמלים צריכת קנאביס, זאת בשל היתרונות הבריאותיים של הצמח המדובר או לחילופין, בעקבות תרבות הפנאי הקשורה לעישון עלה הירוק. אולם, חשוב מאוד לציין כי בעוד שמדובר בצמח אשר מוכר בתור סם קל, כזה אשר אינו משפיע דרסטית על גוף האדם, עישון קנאביס הוא בהחלט דבר אשר מזיק לבריאות, בייחוד כאשר מדובר על קנאביס מעורבב עם טבק. בדיוק לשם כך, קיים מכשיר הקרוי וופורייזר, או בעברית "מאייד". על כן, בכתבה זו החלטנו להסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת אודות וופורייזר, אופן השימוש בו, יתרונותיו וכל הסובב סביב נושא זה.

 

למה אתם צריכים וופורייזר?

  •  שימוש דיסקרטי יותר – וופורייזר אינו נוצר רק על מנת לספק אלטרנטיבה פחות מזיקה לבריאות מהעישון הרגיל, אלא גם מדובר בכלי שנועד להעניק חווית עישון אחרת. למעשה, כאשר אתם צורכים וופורייזר ולא מדליקים ג'וינט, מדובר בחוויה יותר נעימה עבור כל הסובבים אתכם שאינם מעשנים שכן, מאחר ומדובר על מאייד – הריח שנפלט החוצה אינו חריף באותה מידה כמו ג'וינט בוער. יתרה מזו, חשוב מאוד להדגיש כי איוד מקנה לכם את האפשרות לערוך שימוש דיסקרטי יותר מצמח הקנאביס מאחר וניתן לאחסן וופורייזר בכל תיק קטן וכל מה שצריך זה שאיפה או שתיים – בניגוד לג'וינט בוער, בו כל עובר אורח יכול להבחין.
  • פחות נזק לריאות – בין אם מדובר על כך שאתם לא שורפים נייר ושואפים את כל העשן אל עבר הריאות שלכם או לחילופין, על העובדה שכל מה שאתם עושים הוא לשאוף את החומרים המתאדים מהצמח עצמו – חשוב מאוד להדגיש כי השימוש בכלי וופורייזר הוא בהחלט שימוש פחות מזיק לבריאות מעישון רגיל. בעוד כי איוד הוא בהחלט לא מומלץ מבחינה בריאותית בעצמו, חשוב מאוד להדגיש כי אין ספק על כך שמדובר על אלטרנטיבה פחות מזיקה בפער מהעישון הרגיל שכולנו מכירים.

 

איך זה עובד? 

אין עוררין על כך שהבחירה לאייד במקום לעשן היא בהחלט מסקרנת, בייחוד עבור אלו אשר חרדים לבריאותם הגופנית. מכאן נשאלת השאלה – איך זה עובד? בעצם, כל מה שעליכם לעשות הוא לטחון את עלי הקנאביס על ידי גריינדר איכותי. לאחר שקיבלתם תפרחת טחונה, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את מיכל האחסון של מכשיר האיוד אשר רכשתם, להכניס את אותה התפרחת המדוברת אליו וללחוץ על הדלק. לאחר שבעצם לחצתם על הדלק, תוכלו לבחור את טמפרטורת האיוד על ידי כפתורי פלוס ומינוס, כאשר כעת כל שעליכם לעשות הוא לחכות עד שהמכשיר יסיים להתחמם על מנת שתוכלו להתחיל ולהשתמש בו. לאחר שהמכשיר מחומם בטמפרטורה הרצויה כל שנותר לכם לעשות הוא לקחת שאיפה, להירגע ולנשום לרווחה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר